Geheel appartement

Résidence Le Saint Clair

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,2 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Wasvoorzieningen
  • Sportschool
  • Buitenruimte
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 75
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 09.00 uur en 12.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 17.00 uur en 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De receptie van deze accommodatie is op zondagmiddag gesloten.
Handdoeken, beddengoed en eindschoonmaak zijn inbegrepen in het kamertarief voor verblijven van 1 tot 6 nachten. De schoonmaaktoeslag geldt voor extra schoonmaakservice of verschoning van handdoeken/beddengoed op aanvraag.
Bij een verblijf vanaf 7 nachten of meer zijn handdoeken, beddengoed of eindschoonmaak niet inbegrepen. Je kunt eigen handdoeken en beddengoed meenemen, of een toeslag betalen voor het gebruik ervan. De schoonmaakkosten van deze accommodatie kunnen worden berekend als je ervoor kiest de accommodatie voor het uitchecken niet schoon te maken.

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 30 september tot 5 mei:
  • Het zwembad

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 12.0 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 300.00 per verblijf
  • Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 7.20 procent aangerekend

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 12.0 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 75 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur en accommodatiegrootte.
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 16 (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
  • Handdoektoeslag: EUR 12 (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juli tot september
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Beschikt Résidence Le Saint Clair over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 30 september tot 5 mei.

Zijn huisdieren welkom bij Résidence Le Saint Clair?

Ja, bij deze residentie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 12.0 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze residentie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Résidence Le Saint Clair inchecken?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 75 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Résidence Le Saint Clair uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Résidence Le Saint Clair?

Deze residentie ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Port du Cap d'Agde en Cap d'Agde Strand. Ook La Grande Roue du Cap d'Agde en Cap d'Agde Mediterranean Convention Center liggen op een kwartiertje wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

6,2

6,8

Netheid

7,4

Locatie

6,2

Personeel en service

6,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 40 van 234 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 58 van 234 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 56 van 234 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 41 van 234 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 39 van 234 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Tim

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Excellent value, room was comfortable and had everything needed
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Anni

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Fik en meget venlig velkomst og et dejligt rent dobbeltværelse. Overalt på stedet meget rent.
10 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sylvie

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Super séjour je recommande
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alain

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Bon séjour

Super séjour, bien placé, confortable, propre. Super piscine
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Darren

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great location and price.
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Anni

Positief: Netheid
Ligger tæt på den lille lystbådehavn og promenaden, hvor der er mange spisemuligheder.
14 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Jeremy

Positief: Netheid, communicatie
Staff’s really nice , room it’s nice ! Good fourniture… but location not really safe safe
28 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mohamed

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Chambre propre et tres agreable , personnel accueillant
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Catherine

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Magnifique séjour

Très bon séjour dans la résidence, emplacement idéal, appartement propre et confortable, un grand merci à Tom pour sa gentillesse et son amabilité Je reviendrais
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Valérie

Positief: Comfort kamer, communicatie
Superbe séjour très reposant.Le duplex côté piscine rien a redire....j'ai bien vu que les locaux dataient et auraient besoin dun bon rafraîchissement....cela ne m'a pas gâché le séjour...la piscine est au top et bien entretenue...le personnel est très sympathique et à l'écoute du moindre problème...a l année prochaine certainement...
13 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jean michel

Positief: Netheid, voorzieningen, comfort kamer en communicatie
Séjour agréable personnel sympathique cadre exceptionnel manque un parking au sein de l établissement petit studio bien pour nous 2 Proches restaurant Je recommande
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Leonie

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

très satisfaite

très satisfaite de l’hôtel piscine très agréable chambre vu sur la grande roue et le port très sympa avec beau couché de soleil Je recommande.
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fabrice

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Très bien
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nadège

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

presque parfait

En plein centre ville du Cap D'agde ! avec une baignoire = incroyable et excellente surprise
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Morgane

Positief: Netheid, communicatie
Bien
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Alexandre

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Bon prix. Emplacement trop bruyant. Studio agréable et fonctionnel. Personnel aimable et sympathique.
14 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

jean michel alfred

Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
hebergement tres proche des commerces. accueil agreable. agent de securite present pour la securite mais aussi pour vous renseigner. j y reviendrais tres prochainement
7 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Luigi Sebastiano

Abbiamo prenotato tramite Expedia la camera arrivato in struttura erano terminate le camere , abbiamo preso un altro hotel molto più caro
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Communicatie
Negatief: Netheid
Chambre sale, joint de la douche moisis, lavabo bouché, meuble lavabo sale, lit taché, ustensiles de cuisine sale Chambre vraiment sale et en mauvaise état! La piscine est à l’ombre
5 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

LANDRY

Negatief: Netheid, comfort kamer en communicatie
J ai du faire mon lit qui etait un canapés lit sans climatisation. J ai rangé mes draps. Je comprends maintenant pourquoi c était pas cher.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Robert

Negatief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Abgetackeltes Hotel

Es war bisher das schlechtesten Hotel das ich je gesehen und bewohnt habe. Frühstück bestand aus Kaffee, Orangensaft, Brot, zwischenzeitlich mit viel Glück ein Croissant und das für €10.- extra! Kein Fleisch, kein Käse und das soll ein Continental Frühstück sein?? Am Schluss musste das Zimmer selber gereinigt werden, die Frottee- und Bettwäsche selber in den Keller gebracht werden! Die Klimaanlage funktionierte nicht richtige, die Store war defekt, der Kühlschrank machte extrem Lärm, dass kaum geschlafen werden konnte! Alles war sehr ringhörig ubd musste jede Nacht sexuellem Treiben zu hören!! Das ganze Hotel und das Hotelzimmer sind schäbig und mehr als in die Jahre gekommen! Zum Selbstschutz bitte meiden!! Ich werde dieses Hotel sicher NIE wieder buchen!!!!!
9 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, communicatie

très défavorable pour le prix et les prestations

draps non présent dans la chambre à mon arrivée à 19h30 accueil fermé. J'ai essayé de contacté le numéro de téléphone de garde pas de réponse. heureusement que la personne de la sécurité étais là pour nous les remettre , ascenseur en panne . sanitaire cassé dans la chambre, propreté approximative, bruit à 4 h du matin dans la ruelle ou les camions livrent en laissent tourner leurs moteurs. le Personnel d'accueil peu amicale, déjeuner à partir de 9h du matin ce qui fait très tard pour un un départ, piscine non chauffé bref un établissement que je ne conseil pas
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Richard

Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Hotel is zwaar verouderd. Kamer was schoon maar dat is echt het enige positieve wat ik over dit hotel kan melden. Veel geluidsoverlast van "jeugd" en erg rumoerig en onrustig de gehele nacht. Dus voor een ontspannen verblijf moet je hier absoluut niet zijn! Locatie is wel geweldig .
2 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

hans

nnn

nnn
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Virgile

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lieux bien entretenu et accueil sympatique. Pour un petit week end cest tres bien mais pas plus. Alentours tres atractif avec pleins de restaurants, de bar, glaciers et surtout beaucoup de magasin qui ne sont pas forcement des attrappes touristes.
1 nacht verbleven in juni 2023