Welkom in vakantieappartement 'Am Moor' – een ruime accommodatie in een rustige, landelijke omgeving in Beverstedt. Met circa 100 m² is er plek voor maximaal 5 gasten, ideaal voor gezinnen, stellen, vrienden, zakenreizigers of monteurs.
Het appartement heeft twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met drie eenpersoonsbedden. De royale woon- en eetkamer nodigt uit om samen te ontspannen.
In de volledig uitgeruste privékeuken kunnen jullie gemakkelijk zelf koken. Er is ook een koffiemachine aanwezig. Verder biedt het appartement gratis wifi, een tv, een wasmachine, drempelloze toegang en eenvoudige self check-in.
Geniet van de privétuin en het open terras – perfect voor een ontbijt in de frisse lucht of ontspannen uren in het groen. Een eigen barbecue is beschikbaar.
Direct bij de accommodatie zijn er 2 gedeelde parkeerplaatsen. Huisdieren zijn welkom, maar mogen niet op bedden of de bank. Feesten en evenementen zijn niet toegestaan. Bezoek ontvangen mag, maar overnachten is niet toegestaan.
Het appartement ligt rustig en landelijk, maar heeft toch een snelle verbinding met de snelweg. Winkels zijn met de auto in ongeveer 10 minuten bereikbaar.
Of jullie nu op het platteland vakantie vieren of voor werk verblijven: vakantieappartement 'Am Moor' biedt veel ruimte, privacy en een prettige sfeer.
- Huisdieren toegestaan betaling 5,00 € per huisdier per nacht
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Beverstedt. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Bürgerpark en Weser. Daarnaast kun je ook Fishing Harbor Showcase en Poppentheater bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Karls Erlebnis-Dorf Loxstedt en Fiedlers Vismarkt zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Beverstedt
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Am Moor' with Garden & Terrace?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Am Moor' with Garden & Terrace?
Vandaag, 19 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Am Moor' with Garden & Terrace van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 195, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Am Moor' with Garden & Terrace inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Am Moor' with Garden & Terrace uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Am Moor' with Garden & Terrace?
Dit appartement in Beverstedt ligt op 32 km afstand van Karls Erlebnis-Dorf Loxstedt, Fishing Harbor Showcase en Fiedlers Vismarkt. Ook Fischräucherei Franke en Poppentheater liggen op 32 km afstand.