Geheel appartement

10m from ski slopes, parking, tv, ski locker, 35m², Super Besse

Fotogalerie voor 10m from ski slopes, parking, tv, ski locker, 35m², Super Besse

Een terras met buitenmeubels, planten in potten en uitzicht op groene heuvels.
Een hotelkamer met een bed, een bureau met een laptop, een schaal met snacks en een kop koffie op een dienblad.
Een ruime binnenruimte met een balie, zitplaatsen en een bank.
Een lichte, ruime kamer met meerdere tafels en stoelen, houten vloeren en grote ramen die veel daglicht binnenlaten.
Een modern gebouw met een plat dak, omgeven door weelderige begroeiing en heuvels op de achtergrond.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

10m from ski slopes, parking, tv, ski locker, 35m², Super Besse

  • VVF Super-Besse ligt op 500 meter van de pistes en biedt 67 appartementen verdeeld over twee gebouwen met liften. Het biedt ski-in/ski-out toegang en een breed scala aan winteractiviteiten. Ter plaatse: bar, restaurant, waterpark, tokkelbanen, fatbike. Het resort heeft het label Famille Plus en biedt kinderanimatie. Ontdek: Besse, Sancy en de gastronomie van de Auvergne. gemiddelde oppervlakte 35 m². woonkamer met tweepersoons kastbed (140x190). kamer met 4 stapelbedden (80x190). keukenblok met 2 keukenplaten, koelkast. douche. WC. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Besse-et-Saint-Anastaise in de bergen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Site Troglodyte de Jonas en Chateau de Murol. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Super-Besse en La Plaine des moutons Ski Lift. Super Besse Summer Toboggan Run en Super Coaster zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, wandelen en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Besse-et-Saint-Anastaise
Meer appartementen in Besse-et-Saint-Anastaise
Kaart
Super Besse

In de buurt

  • Een skilift met passagiers, een besneeuwd berglandschap en een zonsonderganglucht.
    Super-Besse
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Perdrix Skilift
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • La Plaine des moutons Skilift
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Super Besse Zomerrodelbaan
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Perce-Neige Skilift
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Mont-Dore - 51 min. rijden
  • Clermont-Ferrand (CFE-Internationale luchthaven Clermont-Ferrand - Auvergne) - 62 min. rijden

Restaurants

  • Bar de la Gayme
    7 min. rijden
  • Les Fondues Du Sancy
    8 min. rijden
  • Café de La Halle
    8 min. rijden
  • Hôtel Restaurant La Gazelle
    7 min. rijden
  • Le Panthéon
    36 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 10m from ski slopes, parking, tv, ski locker, 35m², Super Besse?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, parking, tv, ski locker, 35m², Super Besse inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, parking, tv, ski locker, 35m², Super Besse uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 10m from ski slopes, parking, tv, ski locker, 35m², Super Besse?

Dit appartement in Besse-et-Saint-Anastaise biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Super-Besse, La Plaine des moutons Ski Lift en Le bois du Loup Ski Lift. Ook Perdrix Skilift en La Moyenne Rouge Ski Lift liggen op een kwartiertje wandelen.