Gehele woning·Particuliere eigenaar

Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach.

Fotogalerie voor Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach.

Een kleine keuken met een ingebouwde kookplaat, een spoelbak en een raam.
Een klein, afgesloten balkon met een betegelde vloer en een traliesraam.
Een keuken met witte kasten, een rode koelkast, een magnetron, een spoelbak en een raam.
Een kleine wasruimte met een voorlader wasmachine, een klein zwart wastafeltje en een betegelde wand.
Een hek met een rode picket-omheining, een witte muur met een raam, en een grote plant naast het hek.

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach.

  • House 2 minutes walk from the BEACH OF INDAIÁ in Bertioga - SP. Accommodates up to 10 people. .There is a blender, sandwich maker, refrigerator, stove, washing machine, microwave, refrigerator, pots, glasses, cutlery. It has 2 beach chairs and 1 parasol. Close to market, bakeries, grocery store. The house is in a village by the sea. THE HOUSE IS IN THE NEIGHBORHOOD OF INDAIÁ IN BERTIOGA SP .................................

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Blender
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes
  • Opmerking van de eigenaar: Fumar na garagem ou área da churrasqueira

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een dorp

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 18.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 18.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas
Fumar na garagem ou área da churrasqueira

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Bertioga. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Forte de São João da Bertioga, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Praia de São Lourenco en Restingas de Bertioga staatspark. Bekijk onze reisgids voor Bertioga
Meer vakantiehuizen in Bertioga
Kaart
Bertioga, SP

In de buurt

  • Een strand met rotsformaties, een zandstrand en op de achtergrond bergen, onder een lichtbewolkte lucht.
    Praia Vista Linda
    6 min. rijden - 4.2 km
  • Een strand bij zonsondergang, mensen wandelen langs de kust.
    Praia de Juqueí
    54 min. rijden - 44.1 km
  • Praia do Indaiá
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Praia de São Lourenco
    6 min. rijden - 3.2 km
  • Riviera winkelcentrum
    11 min. rijden - 7.7 km

Lokaal vervoer

  • Terminal Porto Station - 84 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Sesc Bertioga
    8 min. rijden
  • McDonald's
    8 min. rijden
  • Burger King
    7 min. rijden
  • Imperador Espetaria
    7 min. rijden
  • Barba Azul
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 18.00 uur uit te checken.

Waar staat Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach.?

Dit vakantiehuis vlak bij het strand bevindt zich op enkele stappen van Praia do Indaiá en op 5 km van Praia de São Lourenco en Praia Vista Linda. Pedra Selada ligt op 3,5 km.

Beoordelingen over Beachfront house in Bertioga, 50 meters or 2 minutes from Indaiá Beach.