Geheel appartement

Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts

Fotogalerie voor Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts

Een geplaveid straatje met traditionele Europese gebouwen, een mix van bouwstijlen en een helderblauwe lucht.
Een geplaveid plein met een bankje, een houten plantenbak met de tekst 'Berghain' en traditionele vakwerkhuizen.
Een houten spiraaltrap in een kamer met een ronde houten tafel, een fles wijn en een boekenkast.
Een modern interieur met een houten trap, een zithoek met een ronde tafel en stoelen, en een keuken met een zwarte koelkast.
Een moderne keuken met een houten plafond, een inbouw aanrecht en een groot raam.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 328
inclusief belastingen en toeslagen
7 nov - 8 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts

  • Gelegen in het hart van Bergheim, een dorp omringd door wijngaarden en ideaal aan de Elzasser Wijnroute, is Loft Bariga een fijn vertrekpunt om de Elzasser dorpen, wandelroutes in de Vogezen en vele bezienswaardigheden in de regio te ontdekken.



    Dit recent volledig gerenoveerde duplex appartement van 71 m² biedt open, functionele ruimtes en is ontworpen om tot 5 gasten comfortabel en licht te ontvangen.



    De woonkamer combineert een zithoek met smart-tv, een gezellige eethoek en een open, volledig uitgeruste keuken waarin jullie eenvoudig maaltijden kunnen bereiden tijdens het verblijf.



    De slaapruimte is verdeeld over twee niveaus. De hoofdslaapkamer heeft een kingsize bed van 180 x 200 cm. Boven zijn er drie comfortabele eenpersoonsbedden, ideaal voor kinderen, vrienden of familie in een aparte ruimte. In deze ruimte is een mobiele airco geplaatst voor extra comfort tijdens warme zomerdagen.



    De badkamer is voorzien van een inloopdouche en er is een apart toilet.



    Beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen en er is gratis snelle wifi beschikbaar.



    Of jullie nu de Wijnroute willen verkennen, typische Elzasser dorpen bezoeken, kerstmarkten ontdekken of gewoon ontspannen, Loft Bariga biedt een praktische en comfortabele uitvalsbasis voor jullie verblijf in Bergheim.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Bergheim. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc naturel régional des Ballons des Vosges en Montagne Verte. Daarnaast kun je ook Musée du Dolder en Tour des Voleurs bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. NaturOparC en Jardins des Papillons zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Bergheim
Meer appartementen in Bergheim
Kaart
Bergheim

In de buurt

  • Een persoon in een oranje jas loopt over rotsen langs een kalm meer, omringd door een dicht bos.
    Parc naturel régional des Ballons des Vosges
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een grote geodetische koepel, een achtbaan en een gebouw met een rood dak.
    Europa-Park
    54 min. rijden - 58.5 km
  • Maison Marcel Deiss
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Gustave Lorentz
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Domaine Rolly Gassmann
    2 min. rijden - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Ostheim - 14 min. rijden
  • Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Bar Saint Ulrich
    7 min. rijden
  • La Flammerie
    6 min. rijden
  • Caveau de l'Ami Fritz
    6 min. rijden
  • Le Chalet
    6 min. rijden
  • Restaurant Brasserie la Mosaïque
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts?

Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 328, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Loft Bariga Apartment – Between Vineyards and Ramparts?

Dit appartement in Bergheim ligt op 10 minuten wandelen van Parc naturel régional des Ballons des Vosges, Maison Marcel Deiss en Gustave Lorentz. Ook Domaine Rolly Gassmann en Domaine Clé de Sol liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch