Particuliere eigenaar
A DONKEY LODGE
Bed & breakfast in Bergerac
Fotogalerie voor A DONKEY LODGE





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Bergerac, Dordogne
In de buurt
- Château du Rooy6 min. rijden - 3.8 km
- Château Combrillac6 min. rijden - 3.1 km
- Église Notre-Dame11 min. rijden - 7.3 km
- Standbeeld van Cyrano de Bergerac11 min. rijden - 7.6 km
- Bergerac Maison des Vins11 min. rijden - 7.6 km
Lokaal vervoer
- Station Prigonrieux - 10 min. rijden
- Bergerac (EGC-Bergerac - Perigord - Dordogne) - 20 min. rijden
Restaurants
- Cafe le Riche8 min. rijden
- La Guinguette12 min. rijden
- La Mie Câline10 min. rijden
- La Brasserie10 min. rijden
- La Table du Marché10 min. rijden
Over deze accommodatie
A DONKEY LODGE
Gelijkaardige accommodaties

New 2CH gîte with private pool - Peace, nature & comfort 10min from Bergerac
New 2CH gîte with private pool - Peace, nature & comfort 10min from Bergerac
- Zwembad
- Wasmachine
- Droogkast
- Buitenruimte
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.








