Geheel appartement
Living CUBE Beppu Station Annex
Appartement met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Takegawara Onsen
Fotogalerie voor Living CUBE Beppu Station Annex





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 102
17 nov - 18 nov
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Eenvoudig appartement laden

Eenvoudig appartement
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast
Een eettafel
Wasmachine
2 slaapkamers
Verduisterende gordijnen
Een bidet
Alle foto's voor Eenvoudig appartement laden

Eenvoudig appartement
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Keuken
Een koelkast
Een eettafel
Wasmachine
2 slaapkamers
Verduisterende gordijnen
Een bidet
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

4-29 Noguchi Motomachi, Beppu, Oita, 874-0933
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Yufuin Baien Garden Resort
Yufuin Baien Garden Resort
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.2 van 10, Fantastisch, 381 beoordelingen
De prijs is € 351
20 nov - 21 nov
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Living Cube Beppu Annex Beppu
Living CUBE Beppu Station Annex Beppu
Living CUBE Beppu Station Annex Apartment
Living CUBE Beppu Station Annex Apartment Beppu








