Rivera Tide ligt in Bentota. Bezoek Prince Lanka Ayurvrda en Bentota River Cruise als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Bentota en Bentota. Sea Turtle Hatchery - Bentota en Induruwa Sea Turtle Conservation Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bentota
34 Pitaramba Road, Bentota, SP, 80500
In de buurt
Strand van Bentota
8 min. wandelen - 0.7 km
Prince Lanka Ayurvrda
3 min. wandelen - 0.3 km
Sea Turtle Hatchery - Bentota
7 min. wandelen - 0.6 km
Bentota
7 min. wandelen - 0.6 km
Bentota River Cruise
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Aluthgama Railway Station - 5 min. rijden
Restaurants
White Tree Resturant
12 min. wandelen
Long Victory Seafood Restaurant
6 min. wandelen
Boss Of Prawns
5 min. wandelen
Dominos Pizza Aluthgama
2 min. rijden
Breeze Avani Resort & Spa
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Rivera Tide
Hotel vlak bij Strand van Bentota
Geniet van een droogkuis/wasserijservice, een bar en een restaurant bij Rivera Tide. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Ontbijt (toeslag), conciërgeservice en een bagageopslagruimte
Een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rivera Tide hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en kussenmenu's, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Rivera Tide van één nacht voor twee volwassenen op 15 nov. 2026 min. € 54, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Rivera Tide?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Rivera Tide inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Rivera Tide uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Rivera Tide?
Dit hotel in Bentota ligt op 5 minuten wandelen van Prince Lanka Ayurvrda en Strand van Bentota. Ook Sea Turtle Hatchery - Bentota en Bentota River Cruise liggen op een kwartiertje wandelen. Aluthgama Railway Station ligt op 22 minuten wandelen.