Gehele woning
Villa THALASSA by Abahana Villas
Deze villa in Benissa is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa THALASSA by Abahana Villas





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 8206 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa OASIS by Abahana Villas
Villa OASIS by Abahana Villas
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VT-493592-A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
407935
Over deze buurt

Teulada
In de buurt
- Club de Golf Ifach5 min. wandelen - 0.4 km
- Cala Baladrar4 min. rijden - 1.8 km
- Cala Advocat4 min. rijden - 2.2 km
- Playa de l'Andrago4 min. rijden - 2.1 km
- Playa de Les Plagetes5 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
- Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 67 min. rijden
Restaurants
- Restaurante Ca Pepe5 min. rijden
- Restaurante Cañis7 min. rijden
- Olalà5 min. rijden
- bar2119 min. wandelen
- Ikako4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa THALASSA by Abahana Villas
Beoordelingen
10






