Gehele chalet·Particuliere eigenaar

Chalet Sull'etna IN Affitto

Fotogalerie voor Chalet Sull'etna IN Affitto

Exterieur
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Dineren
Een douche, een haardroger, een bidet, handdoeken
Interieur

Gehele chalet

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Chalet Sull'etna IN Affitto

  • Chalet vlak bij Etna
  • Chalet Sull'etna IN Affitto biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Chalet Sull'etna IN Affitto hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • 2 badkamers met douches en bidets

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze chalet ligt in Belpasso. Geniet van de prachtige natuur bij Etna en Natuurreservaat Timpa. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Etnaland en Vlinderhuis. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij PalaNesima of PalaCatania. Bekijk onze reisgids voor Belpasso
Meer chalets in Belpasso
Kaart
Belpasso, Città metropolitana di Catania

In de buurt

  • Etna
    Etna
    16 min. rijden - 14.2 km
  • Etnapolis-winkelcentrum
    15 min. rijden - 10.8 km
  • Chiesa del Carmine Notturno
    17 min. rijden - 7.5 km
  • Castello Normanno
    18 min. rijden - 9.0 km
  • Etnaland
    19 min. rijden - 12.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Gerbini - 33 min. rijden
  • Catania (CTA-Fontanarossa) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Eight Horses
    7 min. rijden
  • I Baroni
    8 min. rijden
  • Antico Safarà
    7 min. rijden
  • Bar Condorelli
    9 min. rijden
  • F’lli Atanasio
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Chalet Sull'etna IN Affitto?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Chalet Sull'etna IN Affitto inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Chalet Sull'etna IN Affitto uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Chalet Sull'etna IN Affitto?

Deze chalet in Belpasso ligt op 10 km afstand van Santuario Madonna della Roccia, Etna en Castello Normanno. Ook Santuário Madonna della Sciara en Etnapolis-winkelcentrum liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Chalet Sull'etna IN Affitto