Gehele woning

Wonderful villa for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed

Fotogalerie voor Wonderful villa for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed

Een rivier met helder water, omgeven door rotsachtig terrein en weelderige groene begroeiing.
Een gezellige kamer met een houten bank, een eettafel met een koffiezetapparaat en een raam met uitzicht op groen.
Een houten terras met een schaakbord en een stoel, met uitzicht op een wit gebouw met een balkon, omringd door groen.
Een knus keuken met houten kastjes, een eettafel met een bloevas en een boekenplank vol boeken.
Een gezellige keuken met houten meubels, een eettafel en een hanglamp.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Wonderful villa for 6 people with WIFI, TV, terrace and pets allowed

  • Een gezellig berghuisje op 1.000 meter boven zeeniveau, gelegen in een rustig woongehucht op de berg Nevegal, dat aan slechts één kant grenst aan aangrenzende woningen, waarmee het de grote buitenruimtes deelt.
    De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar natuur en ontspanning zonder zich geïsoleerd te voelen, en het is perfect om dagen in het bos en op wandelpaden af te wisselen met uitstapjes naar nabijgelegen steden: 13 km van Belluno, 70 km van Cortina, 80 km van Treviso, 100 km van Venetië (gemakkelijk bereikbaar met de trein).
    In de zomer bieden de omliggende hellingen meer dan 100 km aan routes voor wandelen, mountainbiken en downhill, terwijl in de winter, in jaren met veel sneeuw, de skipistes een prachtig uitzicht bieden en perfect zijn voor gezinnen.
    Naast skiën en sneeuwschoenwandelen nodigt Nevegal je in andere seizoenen uit om door de bossen en weiden te wandelen, en het is ook een perfecte uitvalsbasis om de omgeving te verkennen: uitstapjes naar het Cansiglio-bos, dagjes aan het Santa Croce-meer (op slechts 15 km afstand), waar je watersporten zoals windsurfen en kitesurfen kunt beoefenen of vanaf Alpago kunt paragliden, tochtjes naar de Prosecco-heuvels (op de UNESCO-werelderfgoedlijst), en natuurlijk Cortina en de andere bestemmingen in de Dolomieten met hun adembenemende uitzichten.

    ===== BESCHRIJVING VAN DE ACCOMMODATIE =====
    Het huis is verdeeld over drie verdiepingen: op de begane grond vind je de keuken en de woonkamer; op de eerste verdieping, bereikbaar via een steile trap, zijn er twee slaapkamers – één met stapelbedden en één met een tweepersoonsbed – evenals een badkamer met douche en een terras dat perfect is om te ontspannen. De taverne, verwarmd door een houtkachel, is de ideale plek om samen te komen voor het avondeten en te genieten van een glas wijn na een dag vol avonturen. De tuin is gemeenschappelijk, maar elk huis heeft een eigen aangrenzend gedeelte waar je lekker kunt ontspannen op de ligstoelen.

    Voor het volgende moet mogelijk extra worden betaald: verwarming, huisdier, terugbetaalbare borg (contant), toeristenbelasting.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een meer in Belluno. Bezoek Porta Rugo en Kathedraal van Belluno, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Dolomieten en Spiaggia di Lambioi. Piscina di Belluno en Centro Culturale Piero Rossi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Belluno
Meer vakantiehuizen in Belluno
Kaart
Nevegal, Veneto

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een opvallende rotsachtige piek, dichte beboste hellingen en een klein vakantiehuis.
    Dolomieten
    14 min. rijden - 11.5 km
  • Torre Civica
    15 min. rijden - 11.8 km
  • Piazza del Duomo
    15 min. rijden - 11.8 km
  • Alte Vie delle Dolomiti
    15 min. rijden - 11.8 km
  • Kathedraal van Belluno
    15 min. rijden - 11.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Belluno - 19 min. rijden
  • Treviso (TSF) - 75 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Riccio
    16 min. rijden
  • Trattoria Pizzeria Dal Bò
    11 min. wandelen
  • Pasticceria Caffetteria Centeleghe
    18 min. rijden
  • Albergo Al Ponte della Vittoria - Ristorante dai Tedeschi
    12 min. rijden
  • Pian Longhi Restaurant & Drink
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wonderful villa for 6 guests with WIFI, TV, terrace and pets allowed?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Wonderful villa for 6 guests with WIFI, TV, terrace and pets allowed inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wonderful villa for 6 guests with WIFI, TV, terrace and pets allowed uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Wonderful villa for 6 guests with WIFI, TV, terrace and pets allowed?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een meer, op 15 km afstand van Porta Rugo, Dolomieten en Spiaggia di Lambioi. Ook Piscina di Belluno en Alte Vie delle Dolomiti liggen op 15 km afstand.