HOTEL PISO 12 ligt in Niquia, een wijk in Bello. Oviedo-winkelcentrum en Winkelcentrum Santa Fe zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Mariposario Selva Viva en Botanische tuin van Medellín zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bello
37-41 Dg. 55, Bello, Antioquia, 051050
In de buurt
Winkelcentrum Santa Fe
21 min. rijden - 23.8 km
Mariposario Selva Viva
5 min. wandelen - 0.5 km
UVA Aguas Claras
13 min. wandelen - 1.1 km
Bello Hoofdpark
19 min. wandelen - 1.7 km
Marco Fidel Suárez Hut Museum
5 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Niquia - 2 min. wandelen
Medellin (EOH-Enrique Olaya Herrera) - 26 min. rijden
Restaurants
Crepes & Waffles
6 min. wandelen
Domino's Pizza
6 min. wandelen
Hamburguesas El Corral
6 min. wandelen
Fries Dealers
7 min. wandelen
Pizza Hut
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL PISO 12
Hotel in Niquia
HOTEL PISO 12 heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HOTEL PISO 12 bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL PISO 12 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL PISO 12 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL PISO 12?
Dit hotel ligt in Niquia, op 2 km afstand van Mariposario Selva Viva, UVA Aguas Claras en Bello Hoofdpark. Ook Marco Fidel Suárez Hut Museum en Parque Fabricato Winkelcentrum liggen op 3 km afstand. Station Niquia ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Bello is het 19 minuten wandelen.