Hotel Marcus ligt in Igea, een wijk in Bellaria-Igea Marina. Bezoek Italia in Miniatura en Minimoto San Mauro Mare, plaatselijke attracties, of ga naar Romagna Centrum en Viale Vespucci als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Rimini Stadion of 105 Stadium. Windsurfen, rondvaarten en vissen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Bellaria-Igea Marina
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 34 min. rijden
Restaurants
Quisipizza And Burger
7 min. rijden
Milano Resort
6 min. rijden
Gelateria Che Bontà
6 min. rijden
Pizzeria del Bosco
7 min. rijden
Il Metro da Gigi
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Marcus
Hotel vlak bij Italia in Miniatura
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin verwelkomen je bij Hotel Marcus. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant Marcus serveert lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Een lift, hulp bij uitstappen/tickets en strandlakens
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Marcus hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, bidets en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Met zijn tweeën/besloten dineren
Restaurants ter plaatse
Marcus
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Gratis fietsenverhuur
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Speeltuin
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Strandlakens
Terras
Tuin
Spa
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 16.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 6 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 16.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 099001-AL-00070
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Marcus?
Ja, bij Hotel Marcus zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Marcus inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Marcus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Marcus?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in Igea, op 10 minuten wandelen van Beky Bay en Parco del Gelso. Ook Bellaria Igea Marina en Polo Est liggen op 2 km afstand. Station Bellaria-Igea Marina ligt op 8 minuten wandelen.