Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como
Cottage vlak bij Haven van Bellagio
Bij Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como zijn er de volgende voorzieningen: een vuurkorf, een tuin en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Barbecues en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como hebben voordelen zoals open haarden en airconditioning, naast voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen, servies voor kinderen en reisbedjes
Recyclage en compostering
Badkamers met douches en bidets
Terrassen, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Internet
Beschikbaar in de cottage: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
Compostering
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ramen met dubbelglas
Recycling
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Tuin
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 013250-CNI-00410, IT013250C2HIY3U377
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Civenna, een wijk in Bellagio. Villa Monastero en Villa del Balbianello zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Bellagio. Wielermuseum en Jungle Raider Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bellagio
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como?
Deze cottage ligt in Civenna, op 5 km afstand van Wielermuseum, Jungle Raider Park en Comomeer. Ook Haven van Bellagio en Villa Melzi-tuinen liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Beautiful cottage a few miles from Bellagio with stunning views of Lake Como