Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed.
Vakantiehuis in Coqueiro
Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed. heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed. zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
4 badkamers met douches en haardrogers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
4 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Coqueiro, een wijk in Belém. Bezoek culturele hoogtepunten Museu de Arte de Belém en Paraense Emilio Goeldi Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Palacete Bolonha en Mercado Ver-o-Peso. Bekijk onze reisgids voor Belém
Zijn huisdieren welkom bij Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed.?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed.?
Vandaag, 25 jul. 2026, kost een verblijf bij Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed. van één nacht voor twee volwassenen op 26 jul. 2026 min. € 47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed.?
Dit vakantiehuis ligt in Coqueiro, op 3 km van Amapá Biodiversiteitscorridor en op 10 km afstand van Mangueirao-stadion en Praia do Cruzeiro. Ook Parque Estadual do Utinga en Jardim Botânico Bosque Rodrigues Alves liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over Cozy house in Belém, close to everything, pets allowed.