Maxx Royal Belek Golf Resort in Belek bevindt zich aan een privéstrand en bij het congrescentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Eurymedonbrug en Aspendos theater. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Golfbaan Montgomerie en Golfclub Cornelia. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals windsurfen. Bekijk onze reisgids voor Serik
Iskele Mevkii, Serik, Antalya, 07506
In de buurt
Belek Openbare Strand
3 min. wandelen - 0.3 km
Golfbaan Montgomerie
7 min. wandelen - 0.6 km
Belek Beach Park
8 min. wandelen - 0.8 km
Asklepion Spa & Thalasso
3 min. rijden - 1.9 km
Troy Aquapark en Dolfinarium
6 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Antalya (AYT-Internationale luchthaven Antalya) - 43 min. rijden
Restaurants
Voyage Patisserie
8 min. rijden
Maxx Royal - Le Mélange
6 min. rijden
Voyage Lobby Bar
4 min. wandelen
Maxx Royal Turkish Restaurant
5 min. rijden
Voyage Hotel Mermaid Rest.
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Maxx Royal Belek Golf Resort
Accommodatie met een luxe stijl en een all-inclusive formule in Belek
Overweeg een verblijf bij Maxx Royal Belek Golf Resort en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een golfbaan en gratis toegang tot een waterpark. Met een privéstrand, 2 strandbars en ligstoelen is dit resort perfect voor je zonvakantie. Geniet van een gezichtsbehandeling, een massage of een body wrap bij MaxxWell Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de 9 restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van dineren in openlucht.
Het fitnesscentrum biedt yogalessen en fitnesslessen. Verder kun je ook windsurfen, kajakken en basketballen. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van een nachtclub en een bowlingbaan.
Andere voordelen zijn:
3 buitenzwembaden en een binnenzwembad met een waterglijbaan, ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis valetparkeerservice
Fietsverhuur, 9 outdoor tennisbanen en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle 531 kamers bieden volop comfort dankzij luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop voordelen zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, bedden met traagschuimmatrassen en gratis baby-/kinderbedden
Designer toiletartikelen, aparte badkuipen en douches en haardrogers
Lcd-televisies met premium tv-zenders
Balkons, waterkokers en verwarming
All-inclusive details
Dit accommodatie is all-inclusive. Het eten en drinken ter plaatse is bij de kamerprijs inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Belastingen en fooien
Fooien zijn inbegrepen. Extra fooien, naar goeddunken van de gast, worden aanvaard.
Eten en drinken
Buffet- en à-la-carte-maaltijden, snacks en bepaalde dranken zijn inbegrepen
Minibar op de kamer (incl. alle dranken)
Activiteiten en faciliteiten/uitrusting
Alle plaatselijke activiteiten en gebruik van faciliteiten en uitrusting zijn inbegrepen.
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: TRY 8000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Je dient de creditcard waarmee je hebt geboekt, bij het inchecken te tonen. Als je van plan bent voor andere gasten te betalen, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 10200
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf, massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt Maxx Royal Belek Golf Resort over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Maxx Royal Belek Golf Resort?
Vandaag, 5 jun. 2026, kost een verblijf bij Maxx Royal Belek Golf Resort van één nacht voor twee volwassenen op 8 jun. 2026 min. € 4.680, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Maxx Royal Belek Golf Resort?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Maxx Royal Belek Golf Resort inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Maxx Royal Belek Golf Resort uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Maxx Royal Belek Golf Resort een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van TRY 8000 per voertuig.
Is Maxx Royal Belek Golf Resort all-inclusive?
Ja, dit is een all-inclusive accommodatie. Je kunt bij deze accommodatie roeien/kanovaren, paintballen en voetballen, en nog veel meer.
Waar staat Maxx Royal Belek Golf Resort?
Dit resort in Belek ligt aan het strand, bij het congrescentrum en binnen 2 km afstand van Golfbaan Montgomerie en Belek Public Beach. Ook Golfclub Cornelia en MM Migros liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Maxx Royal Belek Golf Resort
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,8
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 96 van 102 beoordelingen
10 - Uitstekend
96
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 102 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 102 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 102 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 102 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Connor
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exceptional facilities and services
Connor
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chetan
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tonnes to do for kids, amazing heated pools, the staff, service and concierge were probably the best I've seen in Antalya. Food however needs improvement overall.
Chetan
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anisa
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service from the staff, well looked after, great food! Looking forward to staying again!
Anisa
9 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
muzaffer
17 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes extremely clean spotless
Emine from main lobby service was very thoughtful she paid attention to all our needs
Rooms were very generous with beautiful views of the garden and mountains
Clean and large room and attentive staff what makes thus place a unique place to stay
muzaffer
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
DEBORA
25 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Best hotel
DEBORA
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Remko Leonard
23 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das ist Hotellerie in perfektion. Einfach das mit Abstand beste Hotel an der Türkischen Küste.
Remko Leonard
5 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amit
30 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Exceptional hotel, amazing staff and cuisine options. Best all inclusive in the world
Amit
10 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kaveh
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything from the start to the end was great.
Kaveh
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mirza Fahad
26 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Best Hotel in Antalya
Every thing was amazing. Hands down the most luxurious and beautiful hotel in Antalya. Great food, biggest kids club ever and lots of activities for adults as well. The staff are amazing.
Mirza Fahad
4 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Charles
26 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had private assistants that were very good and professional
Charles
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kazem
17 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon accueil
Une équipe parlant français
Kazem
11 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sahar
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Memorable vacation
We had an amazing time at Maxx Royal Belek! The hotel is truly luxurious and offers top-notch services.
A big thank you to Oussama and Tutku for their kind assistance and outstanding service throughout our stay.
A special shoutout to M Sherif, the waiter at Kalamatas Restaurant, for his exceptional service and truly classy, heartwarming attitude — honestly, he’s one of a kind!
This hotel is simply excellent — everything from the hospitality to the atmosphere was beyond expectations.
Highly recommended for anyone looking for a dream vacation!
Sahar
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mostafa
20 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very very good experiences I have ever had
mostafa
9 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erik
25 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Einfach nur TOP
Alles super, gehen wieder. Noch nie so gut in einem Hotel gegessen. Vielen dank
Erik
7 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
3 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt Stay, for the 2nd time
Best Hotel in the World. Thank you so much. We will come back.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frank
1 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
verwöhn oase
wir wurden richtig verwöhnt
Frank
7 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sharon
1 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect. Exclusive
It was a perfect vacation. We really enjoyed the wonderful service, the warm and pampering attitude and the wonderful facilities of the club.
In particular, we want to thank you for the wonderful service we received from Aida Afacan & Deniz Ozer
Sharon
4 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Quang Thanh
15 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good overall but no air conditioning are switching off in March due to winter season and miqn buffet closing at 9pm is a little early.
Quang Thanh
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Markus
15 okt 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyperinflation
Bestes Hotel in Belek. Etwas in die Jahre gekommen aber Top Zustand. Sind seit 10 Jahren Gäste, gibt nichts besseres. Nur bei den Zimmerpreisen spüren sich die Türken nicht mehr. 1600 Euro pro Nacht ist einfach übertrieben.
Markus
9 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Behzad
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What truly sets Maxx Royal Belek apart is the exceptional service.
The staff goes above and beyond to ensure that every guest feels like a VIP. From the personalized welcome to the attentive service throughout our stay, we were consistently impressed by the professionalism and friendliness of the entire team.
Maxx Royal Belek Golf Resort is the epitome of luxury and excellence. Whether you’re looking for a relaxing beach getaway, a gourmet dining experience, or a world-class golf vacation, this resort has it all. I can’t recommend it highly enough and can’t wait to return for another unforgettable stay.
Behzad
6 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amwazia
9 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My wife surprised me with a holiday to the Maxx Royal Belek Golf Resort for my 50th birthday.
We just got back today, and I am only giving this resort a 5 star rating because there isn’t an option for a 10star!!! I am well travelled, and this was one of the best hotels I have stayed at. The food and service was amazing, room spotless!
We began to experience their stellar service from the booking process up until after we got back, and yes, that included the VIP fast track service through the airport that made us feel really special. Our Maxx Assistants were seriously on the ball, and throughout our experience, they thought about what we needed or wanted before we even knew it ourselves. We were presented with a pillow and room fragrance menu, to test and pick from when we checked into our room, and the level of attention to detail by the cleaners and night turn down service was outstanding! All the staff bring their A game & go many extra miles to make sure that your experience is unmatched. We had the best Maxx assistants that we could have asked for. Behind the scenes unknown to me, our assistants Behnam & Aleksandra helped my wife to put together a video of birthday tributes from friends and family across the world which were played to me in a private cinema setting, when all along I thought it was a movie we were going to watch. This experience left me in tears!!! This place is very family friendly, so we’ll be going back with my family this year! 10 star!!!
Amwazia
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Halison
22 apr 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
PESSIMO. CUIDADO.
Pessimo. Este Hotel simplesmente nao oferece oque esta drescrito no website. Eles Nao possuem piscinas aquecidas. Nenhuma. Todas geladas. O check in é pessimo. Quando chegamos nao tinha niguem para fazer nosso check in esperamos por mais de 30 minutos. Banheiro estava com tampa do vaso quebrada etc... Nao tem nada de Luxo.
Halison
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
angela
13 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is the best 5-star all-inclusive resort we have ever experienced! From the moment we stepped into the lobby, we felt so taken care of and the staff was so kind and attentive.
We appreciated the impeccable service from our maxx assistant who helped make reservations and answer any questions we had throughout the day. Our kids loved all the amenities ranging from the kids club, pools, sports options, water park, game room, playgrounds all over the property and countless other activities.
Our absolutely favorite part of the resort was the FOOD. Every single thing we ate was delicious, and it is all impressively made in-house. The Azure restaurant buffet is the most amazing buffet we've ever encountered - endless options and so healthy. Fresh-squeezed juices and drinks all day, fresh-made chocolates, popsicles, icecream....anything you can imagine. We were in love with the food.
The service was also 5-star. The staff is so accommodating and kind and welcoming. We will definitely return to Maxx Royal for our family vacations! Unmatched luxury and service.
angela
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
25 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekend all-inclusive hotel. Behoort tot de top
Wij reisden met een gezin met twee wat oudere kinderen. Verbleven in een Family Suite in een apart gebouw wat voor het hoofdgebouw ligt. Dit zijn twee naast elkaar gelegen kamers met één ingang en beiden een eigen badkamer. Wij zaten op de bovenste verdieping met klein balkon met op één daarvan een éénpersoons badkuip/jacuzzi. Voorzieningen op de kamer zijn zeer uitgebreid, en worden indien gewenst ook aangevuld. Verder minibar en Nespresso machine. Alles wordt zeer goed schoongemaakt.
Je krijgt een persoonlijke assistent toegewezen (twee personen over de hele dag) die van alles voor je regelen en zeer snel vragen beantwoorden. Personeel is erg vriendelijk, behulpzaam en altijd correct.
Eten is prima, de keus in het grote restaurant is zeer groot maar de afwisseling beperkt. Opmerkelijk genoeg was het eten tussen de middag het beste. De eigen Turkse keuken is erg goed. Gerechten uit andere landen zijn wat wisselend van kwaliteit. Thema-avonden kent men niet, er zijn wel elke dag afwisselend wat gerechten uit andere landen. De a la carte restaurants vielen ons tegen, net als het 24-uurs restaurant. Wat ontbreekt in dit resort is een gezellige bar, het is allemaal grote ruimtes. Veel keus in drinken (internationaal).
Elke avond shows, meestal van een goed niveau door professionals. Pluspunt is een 16+ zwembad met echter weinig plekken, wel de meest luxe bedden. Rest van de bedden is niet zo comfortabel. Het claimen met zeer vroeg 'handdoek leggen' komt ook hier voor