Gehele chalet
Keserouane Chalet Escape
Chalet met een binnenzwembad in Ghazir
Fotogalerie voor Keserouane Chalet Escape





Gehele chalet
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 665 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 67
inclusief belastingen en toeslagen
18 jan - 19 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Solemar resort, sea view private beach, and parking
Solemar resort, sea view private beach, and parking
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
7183688
Over deze buurt
deze chalet bevindt zich in Maamelteine, een wijk in Ghazir, en ligt vlak bij het strand. Téléphérique de Notre Dame du Liban en Chateau Cuzar zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Oude Souks van Jounieh en LeMall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Foead Shehab-stadion of Hippodrome du Parc de Beyrouth.

Keserouane
In de buurt
- Medisch Centrum van Keserwan - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Casino du Liban - 7 min. wandelen - 0.6 km
- Téléphérique de Notre Dame du Liban - 2 min. rijden - 2.6 km
- Chateau Cuzar - 3 min. rijden - 2.6 km
- Hamra Street - 21 min. rijden - 27.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Three Elephants - 19 min. wandelen
- Dunkin express - 6 min. wandelen
- Starbucks - 17 min. wandelen
- Al Sultan Brahim - 7 min. wandelen








