Het appartement Menzel Ferienwohnungen in Beckingen is de ideale plek voor een ontspannen vakantie met jullie dierbaren. De woning van 100 m² beschikt over een woonkamer, twee slaapkamers en een badkamer en biedt plaats aan maximaal vier personen. Tot de voorzieningen behoren wifi met een eigen werkplek voor thuiswerken, een tv, een wasmachine en een droger.
In de buurt vinden jullie een aanrader voor kebabliefhebbers: Bistro Ali-Baba in Beckingen ligt op slechts vijf minuten rijden van de accommodatie. Er is een parkeerplaats op het terrein en daarnaast zijn er gratis parkeermogelijkheden langs de straat.
Roken en het organiseren van feesten zijn in de accommodatie niet toegestaan. Na het boeken ontvangen jullie per e-mail een contactformulier. Vul dit alstublieft in en geef jullie adres door, zodat de gastheer jullie verblijf optimaal kan voorbereiden.
dit appartement ligt in station Beckingen. Bezoek culturele hoogtepunten Feinmechanisches Museum Fellenbergmühle en Museum Schloss Fellenberg. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Saardom en Westwallbunker. Strandbad Losheim am See en Völklingen Ironworks zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor station Beckingen
Zijn huisdieren welkom bij U1 Holiday Apartment SaarGlück with Wi-Fi?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij U1 Holiday Apartment SaarGlück with Wi-Fi?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij U1 Holiday Apartment SaarGlück with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij U1 Holiday Apartment SaarGlück with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij U1 Holiday Apartment SaarGlück with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat U1 Holiday Apartment SaarGlück with Wi-Fi?
Dit appartement in station Beckingen bevindt zich op enkele stappen van Natuurpark Saar-Hunsrück en op 5 km van Westwallbunker. Ook Saardom en Alte Burg liggen op 10 km afstand. Station Beckingen (Saar) ligt op 6 minuten wandelen.