Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht. Het perceel ligt aan de rand van de plaats. Ook vanwege de rustige ligging is de woning populair. Tot uw beschikking staan: balkon.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 60 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage
. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer U heeft toegang tot het 12 m² grote, overdekt balkon. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met elektrisch fornuis, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. 2 badkamer elk met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang.
Ligging Jurandvor. Parkeerplaats (voor 1 auto) op straat voor het huis. Extra privéparkeerplaatsen als u naar het centrum van Baška gaat of om te zwemmen.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (wifi).
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkel 500 m, restaurant 400 m, dorpscentrum 1500 m. In de zomer: Adriatische Zee 1500 m in Baška (strand 1500 m in Baška met kiezel).
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 60 m², in totaal 4 bedden.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping
. Woonkamer met toegang tot het balkon (12 m², overdekt). 2 Slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed en airconditioning. Kitchenettein de woonkamer met elektrische kookplaat, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. 2 Badkamers elk met douche, 1 wastafel en toilet.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Baška. Bezoek Baška Port en Dunat-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en Vela-strand. Bekijk onze reisgids voor Baška
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with balcony?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with balcony inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with balcony uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with balcony?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Kvarnergolf, Sint-Luciakerk en Baščanska ploča. Ook Vela-strand en Baska Promenade liggen op 2 km afstand.