Holiday apartment with air conditioning and barbecue facilities
Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk, aan de rand van de plaats. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de tuin en de zonnige ligging is de accommodatie populair. Voor gezamenlijk gebruik zijn beschikbaar: barbecuefaciliteit.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 45 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek, eethoek en TV. U heeft toegang tot het 8 m² grote, overdekt terras met tuinmeubelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 extra bed. kookhoek in de woonkamer met elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 2 kookplaat), koelkast, koffiemachine en elektrische waterkoker. 2 badkamer elk met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Baška. Het vakantieappartement bevindt zich op een tuinperceel. De verhuurder woont permanent in het huis. De toegang verloopt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het perceel.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier toegestaan, EUR 10.00/dier en dag.
Afstand Inkoop 250 m, Restaurant 400 m, Dorpscentrum 700 m. De dichtstbijzijnde halte voor het openbaar vervoer ligt op 800 m afstand. Baška: apotheek 450 m en arts 550 m. Luchthaven in Omišalj 44 km. In de zomer: Adriatische Zee 400 m in Baška (strand 400 m in Baška met kiezel). Baška: duiken 1300 m en hondenstrand 1400 m. Het strand is geschikt voor kinderen en niet-zwemmers. Haven 800 m, surfcentrum 550 m.
Verdeling Vakantiewoning, 1 verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 45 m², in totaal 5 bedden (waarvan 1 extra bed).
Kamer De ingang van uw vakantieappartement bevindt zich op de begane grond. Woonkamer met zithoek, tv, eethoek en toegang tot het terras (8 m², overdekt, tuinmeubelen). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 extra bed. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met elektrische kookplaat (keramische kookplaat, 2 pitten), koelkast, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. 2 badkamers elk met douche, 1 wastafel en toilet.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment in Baška with Terrace, Air condition, WIFI (4863-4)
Baška
Apartment in Baška with Terrace, Air condition, WIFI (4863-4)
dit appartement ligt vlak bij het strand in Baška. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Baščanska ploča en Sint-Luciakerk. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Baška Port en Dunat-strand. Bekijk onze reisgids voor Baška