Geheel appartement
Fully Equipped Houses in a Condominium With a Pool, 110m From the Beach - Onis
Fotogalerie voor Fully Equipped Houses in a Condominium With a Pool, 110m From the Beach - Onis





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 66
inclusief belastingen en toeslagen
8 mrt - 9 mrt
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Eenvoudig appartement laden

Eenvoudig appartement
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Aparte slaapkamer
2 Badkamers
Een privébadkamer
Alle foto's voor Eenvoudige villa laden

Eenvoudige villa
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Aparte slaapkamer
2 Badkamers
Een privébadkamer
Alle foto's voor Eenvoudig appartement laden

Eenvoudig appartement
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Aparte slaapkamer
Een haardroger
2 Badkamers
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

36 Rua Maria Testoni, Barra Velha, Santa Catarina, 88390-000
In de buurt
Beto Carrero World20 min. rijden - 29.7 km- Praia do Sol3 min. wandelen - 0.3 km
- Praia Pedras Brancas e Negras3 min. rijden - 3.1 km
- Parada Havan3 min. rijden - 5.5 km
- Praia de Piçarras11 min. rijden - 16.2 km
Lokaal vervoer
- Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Intl.) - 38 min. rijden
Restaurants
- Big Pizzas Litoral3 min. rijden
- trem do asfalto4 min. rijden
- Café & Restaurante Ático10 min. rijden
- Bodega Da Tóia8 min. rijden
- Bentinho Restaurante4 min. rijden
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

VAC - Beachfront Condo in Itajuba Beach
VAC - Beachfront Condo in Itajuba Beach
- Zwembad
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Spelletjeskamer
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 67
inclusief belastingen en toeslagen
4 mrt - 5 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: BRL 100 per huisdier, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.








