Gehele woning·Particuliere eigenaar
HOUSE OF THE FAMILY WANTED, BETWEEN THE RIVER AND THE SEA
Fotogalerie voor HOUSE OF THE FAMILY WANTED, BETWEEN THE RIVER AND THE SEA





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers 4 badkamers Max. aantal: 15
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

8 Bedroom Aparthotel in Barra de Santo Antônio
8 Bedroom Aparthotel in Barra de Santo Antônio
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Keuken
- Gratis wifi
De prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
16 jul - 17 jul
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Entrar em acordo antes com o anfitrião
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House Family Wanted Between River SEA BARRA DE SANTOANTONIO
House Family Wanted Between River SEA
Family Wanted Between River SEA BARRA DE SANTOANTONIO
Family Wanted Between River SEA
House Family Wanted Between River SEA BARRA DE SANTOANTONIO
House Family Wanted Between River SEA
Family Wanted Between River SEA BARRA DE SANTOANTONIO
House Family Wanted Between River SEA
Family Wanted Between River SEA BARRA DE SANTOANTONIO
Family Wanted Between River SEA
House OF THE Family Wanted Between THE River THE SEA
House OF THE Family Wanted Between THE River THE SEA
House OF THE Family Wanted Between THE River THE SEA
Over deze buurt
BARRA DE SANTOANTONIO, AL
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over HOUSE OF THE FAMILY WANTED, BETWEEN THE RIVER AND THE SEA
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
34 externe beoordelingen