Cocoonr/Book&Pay biedt in de gemeente Barneville-Carteret dit charmante huis van 180 m² met uitzicht op zee aan, op minder dan een kilometer van het strand, waar maximaal 10 gasten kunnen verblijven. Het bestaat uit een mooie woonkamer van 30 m², een volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers, twee doucheruimtes en een mezzanine met uitzicht op de tuin van 3.500 m². Wifi, beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen. We kijken ernaar uit je te verwelkomen!
De accommodatie bestaat uit Begane grond: - Woonkamer van 30 m² met bank, tv, eethoek en open haard - Een volledig uitgeruste keuken met waterkoker, oven, magnetron, broodrooster, vaatwasser, kookplaat, enz. - Doucheruimte - Apart toilet
Eerste verdieping: - Slaapkamer 1: een tweepersoonsbed (140×190), een televisie en een balkon van 7 m² met uitzicht op zee - Slaapkamer 2: twee tweepersoonsbedden (140×190) - Slaapkamer 3 (mezzanine): één tweepersoonsbed (140×190) - Apart toilet
In het bijgebouw: - Een volledig uitgeruste kitchenette - Een woonkamer met een tweepersoonsslaapbank (135×190) en televisie - Een badkamer met douche en toilet
Voor nog meer comfort kun je gebruikmaken van de volgende extra voorzieningen: een hele grote barbecue, kinderstoel, wasmachine, kinderbedje.
Buiten: - Een terras van 40 m² met tuinmeubilair om van het mooie weer te genieten - Een tweede terras van 15 m² naast het poolhouse - Een prachtige tuin van 3.500 m², privé en niet omheind.
Het huis ligt op een ideale plek in Barneville-Carteret, in een heel fijne omgeving. Je profiteert van de nabijheid van alle essentiële winkels, maar ook van boetiekjes, restaurants, bars, de markt...
Vervoer: Als je met de auto komt, kun je direct parkeren op de privéparkeerplaats van het huis, waar plaats is voor maximaal 5 auto’s.
Wat andere vervoersmiddelen betreft, volgt hier wat informatie die je wellicht van pas komt: - Dichtstbijzijnde treinstation: Valognes, op 31 km afstand (ongeveer 35 minuten met de auto) - Dichtstbijzijnde luchthaven: Caen-Carpiquet, 128 km (ongeveer 1 uur met de auto)
Overige opmerkingen: - Beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen. - Gratis wifi beschikbaar. - De open haard werkt, en het eerste vuurtje is gratis. - Huisdieren zijn toegestaan in de accommodatie. - De eindschoonmaak houdt in dat je de accommodatie klaarmaakt voor de volgende gasten. Laat alles schoon en netjes achter en maak alle apparaten schoon na gebruik.
Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie.
Gelijkaardige accommodaties
Vacation rental for 6 people in Hatainville, 600 meters from the ocean
Les Moitiers d'Allonne
Vacation rental for 6 people in Hatainville, 600 meters from the ocean
dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Barneville-Carteret. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Plage de Carteret en Plage de Barneville. Daarnaast kun je ook La Hougue Bie en Plattelandsmuseum van Hamptonne bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. La Maison du Biscuit en Dierentuin van Jersey zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Barneville-Carteret
Zijn huisdieren welkom bij La Renardière - Maison avec vue mer?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La Renardière - Maison avec vue mer inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Renardière - Maison avec vue mer uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Renardière - Maison avec vue mer?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Vuurtoren van Carteret en Plage de Carteret. Ook Barneville-Carteret en Plage de Barneville liggen op 5 km afstand.