Il Ciocco Cottage ligt in Barga. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Civico del Territorio di Barga en Museo Etnografico Don Luigi Pellegrini. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Parco Levigliese en Parco del Levigliese. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Barga
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een wasserij en hulp bij uitstappen/tickets. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook huwelijksservices, een tuin en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Voorbeelden van voorzieningen bij elk appartement zijn luxe beddengoed en een donsdeken, naast een eetruimte en een koffie/theemaker. Geniet van leuke extraatjes zoals een espressoapparaat en pantoffels, maar ook van gratis wifi en een terras.
Il Ciocco Cottage heeft 4 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Alle kamers hebben een eetruimte. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Gratis babybedden zijn ook beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Tent Navajo 4/6 beds: Tent equipped of about 25mq with 3 bedrooms (a matrimonial bedroom and 2 small bedrooms with 2 beds, a lounge with a kitchen equipped with cooker, fridge, saucepans, cutlery and all the necessary for cooking.If you wish to travel in
Marina di Castagneto Carducci
Tent Navajo 4/6 beds: Tent equipped of about 25mq with 3 bedrooms (a matrimonial bedroom and 2 small bedrooms with 2 beds, a lounge with a kitchen equipped with cooker, fridge, saucepans, cutlery and all the necessary for cooking.If you wish to travel in
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Dingen om te doen
Ecotours
Fietsenverhuur
Mountainbiken
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Rondvluchten met helikopter/vliegtuig
Wandel- en fietsroutes
Fietsmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Ecotours
Fietsenverhuur
Onderling verbonden units beschikbaar
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Il Ciocco Hotels, presso reception Monteceneri Hotel].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 15 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT046003B4V9AH3CW3
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Il Ciocco Cottage?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Il Ciocco Cottage?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Il Ciocco Cottage van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Il Ciocco Cottage inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Il Ciocco Cottage uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Il Ciocco Cottage?
Dit appartement in Barga ligt op 4,5 km van Museo Civico del Territorio di Barga en op 4,6 km van Duomo di San Cristoforo. Ook Parco Levigliese en Ariostesca Kasteel liggen op 15 km afstand.