Hotel Villa Myosotis ligt in Bardonecchia. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Museo Forte di Bramafam en Forte di Exilles. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Laboratoire Souterrain de Modane en NormaLoops een bezoekje brengen. Valle Argentera en Luge Monty Express zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bardonecchia
Via Generale Cantore 2, Bardonecchia, TO, 10052
In de buurt
Wintersportplaats Bardonecchia
2 min. rijden - 1.1 km
Montagnard
9 min. wandelen - 0.8 km
Openbare zwembad van Bardonecchia
17 min. wandelen - 1.5 km
Bardonecchia - Jafferau
2 min. rijden - 1.7 km
Bardonecchia - Fregiusia-skilift
2 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Bardonecchia - 5 min. wandelen
Station Oulx Beaulard - 8 min. rijden
Turin International Airport (TRN) - 72 min. rijden
Restaurants
La Genzianella
11 min. wandelen
Style café
4 min. wandelen
harald's ski restaurant bar
18 min. wandelen
Mycafè
5 min. rijden
La Crêperie Da Carmen
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Villa Myosotis
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel Villa Myosotis biedt onder andere een gratis ontbijtbuffet en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Villa Myosotis bieden voorzieningen zoals kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een restaurant
Tegen een toeslag van EUR 25 wordt er op woensdag een diner met de gastheer of -vrouw aangeboden; reservatie vereist
Restaurants ter plaatse
Biovey
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Restaurantgidsen
Meer
Kluisje
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken tussen 14.00 uur - 16.00 uur en 18 - 23
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 15.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 20 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 20 per nacht
Diner: EUR 25
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Btw-nr. - 01505600062
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Myosotis?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Myosotis inchecken?
Inchecken kan tussen 14.00 uur en 16.00 uur, en tussen 18 en 23. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Myosotis uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Villa Myosotis?
Dit hotel in Bardonecchia ligt op 2 km afstand van Susa Valley, Montagnard en Openbare zwembad van Bardonecchia. Ook Wintersportplaats Bardonecchia en Bardonecchia - Fregiusia-skilift liggen op 3 km afstand. Station Bardonecchia ligt op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.