Gautam Hotel Bardibas ligt in Bardibas. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bosreservaat Dhanushadham, Janaki Temple en Ram Mandir Temple. Bekijk onze reisgids voor Bardibas
Lalgadh, Dhanusha 3.5 KM ahead from Bardibas chowk (East-West Highway), Bardibas
In de buurt
Janaki Temple
38 min. rijden - 43.5 km
Ram Mandir Temple
38 min. rijden - 43.5 km
Ram Sita Bibaha Mandir
39 min. rijden - 43.8 km
Janaki Mandir
39 min. rijden - 44.2 km
Ram Mandir & Danush Sagar
39 min. rijden - 44.2 km
Lokaal vervoer
Janakpur Railway Station - 30 min. rijden
Janakpur (JKR) - 47 min. rijden
Over deze accommodatie
Gautam Hotel Bardibas
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis ontbijtbuffet, dagelijks een gratis receptie en een koffiebar/café verwelkomen je bij Gautam Hotel Bardibas. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een bar en een restaurant.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Gautam Hotel Bardibas bieden voorzieningen zoals gratis wifi, printers en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Een privékok, strijkplanken/strijkijzers en wasmiddelen
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Gautam Hotel Bardibas?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Gautam Hotel Bardibas van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 20, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Gautam Hotel Bardibas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Gautam Hotel Bardibas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat Gautam Hotel Bardibas?
Dit hotel in Bardibas ligt op 40 km afstand van Bosreservaat Dhanushadham, Janaki Temple en Ram Mandir Temple. Ook Ram Sita Bibaha Mandir en Janaki Mandir liggen op 40 km afstand.