BonBista, a beautiful apartment in the authentic part of the island!
In deze geheel rookvrije woning vind je alles wat je nodig hebt. Er is een ruime woonkamer met een gezellige zithoek en een eethoek. Het is mogelijk om lekker op de bank te hangen en tv te kijken, hoewel dit niet vaak gedaan zal worden aangezien het leven op Curaçao voornamelijk buiten plaats vindt. Daarom is er op de veranda onder de palmbomen in de voortuin een heerlijke loungeset en is er een kleine eethoek buiten. Binnen vinden we verder een nieuwe keuken, die voorzien is van alle gemakken, zoals een inductie kookplaat, een vaatwasmachine, een broodrooster, waterkoker, Nespresso koffierzetter, uitgebreid servies en bestek. Er is een heerlijke badkamer met douche en toilet. De hoofdslaapkamer heeft een lekker bed met Emma-matrassen. Deze kamer beschikt over airconditioning. De tweede slaapkamer, die eveneens airconditioning heeft, heeft twee eenpersoonsbedden.
We bieden tegen betaling nog extra services: mogelijkheid tot gebruik wasmachine; haal- en brengservice luchthaven; bemiddeling autoverhuur; boodschappenservice bij aankomst; bemiddeling rondvlucht (klein)Curaçao
LET OP : borg bedraagt EUR 300,00. De energiekosten worden (tegen inkoopsprijs) verrekend met de borg!
Zijn huisdieren welkom bij BonBista, a beautiful apartment in the authentic part of the island!?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij BonBista, a beautiful apartment in the authentic part of the island! inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij BonBista, a beautiful apartment in the authentic part of the island! uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat BonBista, a beautiful apartment in the authentic part of the island!?
Dit appartement in Barber ligt op 3,8 km van Shete Boka Nationaal Park en op 10 km afstand van Playa Manzaliña en Playa Shon Mosa. Ook Cas Abao en Santa Marthabaai liggen op 10 km afstand.