Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Two Room
Deze villa beschikt naast een 24-uurs receptie over een tuin. Deze villa bevat een kitchenette met een koelkast en kookplaat, naast een eetruimte en een ledtelevisie met kabelzenders. Gratis flessenwater, een douche en een bureau zijn enkele van de overige voorzieningen.
Deze villa heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en gratis toiletartikelen. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke ledtelevisie heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Led-tv met kabelzenders
Buiten
Tuin
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Resorttoeslag: (januari - maart): IDR 300000.0 per accommodatie, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
Huishoudservice
Internet (mogelijk beperkte toegang)
Parkeerplaatsen
Zelf parkeren
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 100000.00 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Two Room Banyuwangi
Two Room Banyuwangi
Villa Two Room Villa
Villa Two Room Banyuwangi
Villa Two Room Villa Banyuwangi
Over deze buurt
deze villa ligt in Banyuwangi. Bezoek culturele hoogtepunten Blambangan Museum en Manusia Purba-museum van Gilimanuk. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Banyuwangi Park en Umbul Pule. Bekijk onze reisgids voor Banyuwangi
Jl watu ulo RT.02 RW.02, Bakungan-glagah, Banyuwangi, Jawa timur, 68431
In de buurt
Ijen krater
55 min. rijden - 28.8 km
Nationaal Park Alas Purwo
3 min. rijden - 1.6 km
Ketapang Veerhaven
14 min. rijden - 16.2 km
Watu Dodol-strand
25 min. rijden - 23.2 km
Haven van Gilimanuk
66 min. rijden - 20.5 km
Lokaal vervoer
Banyuwangi Kota Station - 17 min. wandelen
Banyuwangi (BWX-Blimbingsari) - 32 min. rijden
Restaurants
Mie Ayam Valentine
3 min. rijden
Restaurant Cengkir Gading
3 min. rijden
Campus Om Andi VIP Room
15 min. wandelen
Mie Setan Cak Wo
3 min. rijden
Warung kopi Pak Kopok
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Two Room?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Two Room inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Two Room uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Two Room een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 100000.00 per voertuig.
Waar staat Villa Two Room?
Deze villa in Banyuwangi ligt en op 5 km afstand van Nationaal Park Alas Purwo, Blambangan Museum en Kongco Tan Hu Cin Jin Chinese Tempel. Ook Boom Strand en Banyuwangi Park liggen op 10 km afstand. Banyuwangi Kota Station ligt op 17 minuten wandelen.