2/10 – Ontzettend slecht
xinghua





































De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Parkeren kost THB 300 per dag.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hostel ligt in Stadscentrum, op 10 minuten wandelen van Pantip Plaza en Platinum Fashion Mall. Ook Gaysorn Plaza en Erawan-heiligdom liggen op 2 km afstand. BTS-metrostation Rachathewi ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Phaya Thai is het 12 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



