Gehele woning
Oyama City View 4BR Villa with a Heated Pool
Deze villa in Bandung is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Oyama City View 4BR Villa with a Heated Pool





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
4 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8450 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 218
inclusief belastingen en toeslagen
23 nov - 24 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

InterContinental Bandung Dago Pakar by IHG
InterContinental Bandung Dago Pakar by IHG
- Zwembad
- Spa
- Kinderzwembad
- Parkeren inbegrepen
8.4 van 10, Zeer goed, 119 beoordelingen
De prijs is € 79
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante waarborg: IDR 300000 per nacht voor gasten die tussen 1 januari en 31 december verblijven
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor extra bed: IDR 250000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en staat geen alcohol toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Permai Dago with Pool
Permai Dago with Pool Bandung
Permai Villa Dago
Permai Villa Dago with Pool
Permai Villa Dago with Pool Bandung
Permai Villa Dago Bandung
Permai Dago Bandung
Permai Dago
Permai Villa Dago with Pool
Oyama Villa 4 Bedrooms With a Private Pool
Permai 7A Villa 4 Bedroom With A Private Pool
Oyama City View 4BR Villa With a Private Pool Villa
Oyama City View 4BR Villa With a Private Pool Bandung
Oyama City View 4BR Villa With a Private Pool Villa Bandung
Over deze buurt

Jl. Dago Pakar Permai 7 No 51, Bandung, West Java, 40135








