10/10 – Uitstekend
Catherine C.






















Ja, bij deze plattelandsaccommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Deze gezinsvriendelijke plattelandsaccommodatie in Bampton ligt aan een rivier, op 3 km afstand van Thames Path en Thames River. Ook Aston Pottery and Trading Company en Faringdon Leisure Centre liggen op 10 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster




