Apartment 'Halla' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
Dit moderne 2-kamerappartement bevindt zich op de eerste verdieping van het historische poortgebouw van Schloss Wocklum. De aparte slaapkamer heeft een tweepersoons boxspringbed met een open voeteneind. In het gezellige woongedeelte staat een slaapbank met nog eens 2 slaapmogelijkheden, tv en een ruime eettafel. De badkamer is uitgerust met wastafel, toilet, douche met extra platte douchebak, handdoekdroger, föhn en daglichtraam. In het grote kookgedeelte met volledig uitgeruste kitchenette vind je een koelkast, fornuis, oven, broodrooster, koffiezetapparaat en waterkoker. Het terras dat bij het appartement hoort nodigt je uit om te zonnebaden, te lezen of te ontspannen.
Geniet van de natuur bij de Orlebach Na een uitgebreide renovatie in 2018 maakt het Torhaus am Schloss Wocklum in Balve indruk met zeer hoogwaardige en liefdevol ingerichte vakantieappartementen.
Deze stijlvolle appartementen voor 2-4 personen liggen direct bij kasteel Wocklum en aan de natuurlijke beek Orlebach onder het bos van Balve Sauerland. De appartementen zijn 37, 49 of 51 m² groot en zijn ingericht als een oase van welzijn. Terrassen op het zuiden op de begane grond nodigen uit tot verpozen aan de Orlebach. De wasmachines en drogers in de kelder zijn op muntjes te betalen en zijn bereikbaar met de lift.
Huisdieren zijn niet toegestaan in het belang van mensen met allergieën.
Alle appartementen zijn uitgerust met tv en W-LAN. Auto's kunnen direct bij het huis worden geparkeerd. De appartementen liggen direct aan aangewezen wandel- en fietspaden in het Sauerland bij de Sorpesee en direct aan de manege Wocklum en de Luisenhütte. De nabijheid van de stad Balve garandeert vrijetijds- en winkelmogelijkheden. Andere bestemmingen voor uitstapjes zijn Hemer (Sauerlandpark/Felsenmeer), Attendorn (druipsteengrot), Altena (kasteel Altena) en nog veel meer.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment 'Ferienwohnung Familie Balko' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi
Arnsberg
Apartment 'Ferienwohnung Familie Balko' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi
dit appartement ligt in Balve. Bezoek Sorpedamm en Burg Altena, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Natuurpark Rothaargebergte en Naturpark Arnsberger Wald. Hans-Prinzhorn-Irrgarten en Freizeitbad Nass zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Balve
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Halla' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Halla' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Halla' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 29 okt. 2026 min. € 261, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Halla' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Halla' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Halla' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Dit appartement in Balve ligt op 2 km afstand van Natuurpark Rothaargebergte en Balver Höhle. Ook Naturpark Arnsberger Wald en Sorpedamm liggen op 15 km afstand.