Aparthotel·Particuliere eigenaar
Ballena Paradise Aparta Hotel
Dit aparthotel in Ballena is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Ballena Paradise Aparta Hotel





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Aparthotel
2 slaapkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Ballena Paradise Aparta Hotel
Dit aparthotel in Ballena is voorzien van een keuken
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een kinderzwembad en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit aparthotel van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en keukeneiland. Maak na een lange dag gebruik van je televisie met digitale zenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een rijstkoker.
Dit aparthotel heeft 8 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een rijstkoker en een plafondventilator. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en keukeneilanden. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad.
In dit aparthotel in Ballena is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Er is een televisie met digitale zenders. Een haardroger en vervanging van de handdoeken zijn op verzoek beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Dolce Uvita
Dolce Uvita
- Zwembad
- Bubbelbad
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 43 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: USD 20 per accommodatie (varieert op basis van verblijfsduur)
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 21.00 uur
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ballena Paradise Aparta
Over deze buurt

500 m Norte Parque Marino Ballena, Bahía Ballena, Puntarenas, 60504








