Tree of Life of Leopard Caves, Jawai ligt in de historische wijk en in de bergen in Bali. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Mahadeo Temple en Sarswati Temple. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Bali
Pola Hill Leopard Conservation Reserve, Kothar , Near Brij Jawai Pola, Bali, RJ, 306126
Lokaal vervoer
Kothar Station - 14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Tree of Life of Leopard Caves, Jawai
Hotel met een chique stijl in de historische wijk
Overweeg een verblijf bij Tree of Life of Leopard Caves, Jawai en geniet van een dakterras, een vuurkorf en een tuin. Een bibliotheek, een droogkuis/wasserijservice, een entertainmentruimte buiten zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een continentaal ontbijt (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en barbecues
Conciërgeservice, een bagageopslagruimte en een telescoop
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals kussenmenu's en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals airconditioning en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikt Tree of Life of Leopard Caves, Jawai over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Tree of Life of Leopard Caves, Jawai?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Tree of Life of Leopard Caves, Jawai van één nacht voor twee volwassenen op 30 okt. 2026 min. € 261, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Tree of Life of Leopard Caves, Jawai?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Tree of Life of Leopard Caves, Jawai inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Tree of Life of Leopard Caves, Jawai uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Tree of Life of Leopard Caves, Jawai?
Dit hotel ligt in de historische wijk, op 43,6 km van Sarswati Temple en op 43,6 km van Mahadeo Temple. Kothar Station ligt op 14 minuten wandelen.