Sapphire Inn Hotel ligt in Bakoe. Bezoek culturele hoogtepunten Concertgebouw van Azerbeidzjan en Tapijtmuseum Azerbeidzjan. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Mini Venice en Baku Boulevard Carrousel. Baku Eye en Centrale Botanische Tuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bakoe
5 Hasan Abdullayev, Baku, AZ1095
In de buurt
Stratencircuit van Bakoe
1 min. wandelen - 0.1 km
Nizami Straat
2 min. wandelen - 0.2 km
Paleis van de Shirvan Shah-dynastie
7 min. wandelen - 0.6 km
Maagdentoren
10 min. wandelen - 0.9 km
Fonteinplein
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Icherisheher - 6 min. wandelen
Bakoe (GYD-Heydar Aliyev Intl.) - 35 min. rijden
Restaurants
OldBaku
5 min. wandelen
El Toro
2 min. wandelen
Coffee Break
5 min. wandelen
Xengelland
4 min. wandelen
Ocaq Kafe
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Sapphire Inn Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Stratencircuit van Bakoe
Sapphire Inn Hotel bevindt zich dicht bij Nizami Straat en biedt vervoer van/naar de luchthaven, een droogkuis/wasserijservice en een conferentiecentrum.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een kluis bij de receptie, bagageopslagruimte en geldautomaat/bankservice
Rookvrije accommodatie, een lift en meertalig personeel
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoeveel kost een verblijf bij Sapphire Inn Hotel?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Sapphire Inn Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Sapphire Inn Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Sapphire Inn Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Sapphire Inn Hotel?
Dit hotel in Bakoe ligt vlak bij Stratencircuit van Bakoe en Nizami Straat. Ook Philarmonia Garden en Sabir Park liggen op 10 minuten wandelen. Icherisheher ligt op 6 minuten wandelen.