Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Ev yenidir
Fotogalerie voor Ev yenidir





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Aden City Hotel
Aden City Hotel
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
De prijs is € 31
inclusief belastingen en toeslagen
28 mrt - 29 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Over deze buurt
Bakı
In de buurt
Stratencircuit van Bakoe5 min. rijden - 5.9 km
Nizami Straat5 min. rijden - 5.9 km
Flame Towers8 min. rijden - 7.6 km- Baku Karting14 min. wandelen - 1.3 km
- Ganjlik Mall3 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
- 8 Noyabr Metro Station - 8 min. rijden
- Bakoe (GYD-Heydar Aliyev Intl.) - 33 min. rijden
Restaurants
- Qoç Ət3 min. wandelen
- Lido5 min. wandelen
- Zirinc5 min. wandelen
- Qəbələ Səbəti8 min. wandelen
- Ordubad Restoran10 min. wandelen








