Suite in a 15th-century villa with private bathroom and pool
Deze elegante privékamer bevindt zich in Villa Il Rossignolo, een historische Toscaanse villa uit de 15e eeuw, omgeven door groen. De sfeer is stijlvol en warm, met antieke meubels die de kamer een uniek karakter geven.
De kamer heeft een comfortabel tweepersoonsbed en op verzoek kan er een eenpersoonsbed worden bijgeplaatst. Er is een privébadkamer met bad. Jullie kunnen ook gebruikmaken van de gemeenschappelijke ruimtes van de villa: woonkamer, eetkamer, tv-kamer en een keuken in de tuin, gedeeld met andere gasten en de familie die in het huis woont. Buiten is er een groot park met Italiaanse tuin en zwembad (geopend van juni t/m september), perfect om te ontspannen en te genieten van de rust van het Toscaanse platteland.
Er wonen drie katten in de villa die toegang hebben tot de gemeenschappelijke ruimtes.
Beleef de authentieke sfeer van Toscane in Villa Il Rossignolo, een elegante historische villa uit de 14e eeuw, rustig gelegen op het platteland. De woning behoudt haar oude charme met antiek meubilair en karaktervolle ruimtes die doen denken aan traditionele Toscaanse huizen.
Buiten wacht een groot park met Italiaanse tuin, vol sfeervolle plekjes om te ontspannen. Jullie kunnen genieten van het zwembad omringd door groen (open van juni tot september), ligstoelen in de schaduw van lindebomen en een houtoven, ideaal voor gezellige avonden.
Binnen zijn er gedeelde ruimtes zoals woonkamer, eetkamer, tv-kamer en keuken, voor een warme, huiselijke sfeer. Het team staat altijd klaar om jullie te helpen en te adviseren, zodat jullie je meteen thuis voelen in deze unieke, historische omgeving.
De keuken wordt gedeeld.
- Strand-/badhanddoeken betaling 5,00 € per persoon
dit appartement ligt in Bagno a Ripoli. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Palazzo Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nelson Mandela Forum of kies voor een avondje uit bij Stazione Leopolda. Bekijk onze reisgids voor Bagno a Ripoli
Beschikt Suite in a 15th-century villa with private bathroom and pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Suite in a 15th-century villa with private bathroom and pool?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Suite in a 15th-century villa with private bathroom and pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Suite in a 15th-century villa with private bathroom and pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Suite in a 15th-century villa with private bathroom and pool?
Dit appartement in Bagno a Ripoli ligt op 1,8 km van Villa Medicea di Lilliano - Malenchini en op 2,5 km van Circolo Golf Ugolino. Ook Ruffino - Tenuta di Poggio Casciano en Arno Rivier liggen op 10 km afstand.