Appartement 6 bestaat uit 3 kamers en biedt op 45 m² slaapplaatsen voor maximaal 3 gasten. Er is een slaapkamer met 3 bedden en een ruime woonkeuken met een 3-pits kookplaat, waterkoker, magnetron, gootsteen, bovenkasten voor servies en een hoektafel met stoelen voor 4 personen. De badkamer heeft 2 douches en een wasmachine. Verder is het appartement uitgerust met een moderne tv en wifi.
Welkom bij Gästehaus 22! Onze appartementen en kamers bieden jullie een rustige plek voor jullie verblijf, zakelijk of privé. Elke unit is functioneel ingericht voor een prettig verblijf. Direct bij de accommodatie zijn 5 parkeerplaatsen beschikbaar, die op aanvraag en tegen een toeslag gebruikt kunnen worden. Op ongeveer 300 meter afstand vinden jullie ook gratis parkeergelegenheid. Of jullie een parkeerplaats bij de accommodatie willen huren, kunnen jullie ter plaatse beslissen. We kijken ernaar uit jullie in ons gastenverblijf te verwelkomen!
- Fiets aanwezig betaling 10,00 € per dag
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Fietsen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Wandelmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Baden-Baden. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Klooster Lichtenthal en Altes Schloss. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Caracalla Therme en Mehliskopf. Friedrichsbad en Merkurbergbahn zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Baden-Baden
Karlsruhe Baden-Baden (FKB-Luchthaven Baden) - 28 min. rijden
Restaurants
Café König
5 min. rijden
Rosso Bianco
5 min. rijden
Wirtshaus zur Geroldsauer Mühle
12 min. wandelen
Fritz & Felix
4 min. rijden
Wintergarten
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment '6' with Shared Terrace and Wi-Fi?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment '6' with Shared Terrace and Wi-Fi?
Vandaag, 19 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment '6' with Shared Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 100, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apartment '6' with Shared Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment '6' with Shared Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment '6' with Shared Terrace and Wi-Fi?
Dit appartement in Baden-Baden ligt op 10 minuten wandelen van Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark, Brahmshuis en Klooster Lichtenthal. Ook Lichtentaler Allee en Altes Schloss liggen op 2 km afstand.