Apartment 'Ferienwohnung 2' with 2 Terraces, Wi-Fi and Air Conditioning
Appartement 2 in Bad Krozingen biedt 60 m² en is geschikt voor 2 gasten. Jullie beschikken over een gezellige woonkamer met terras, 1 slaapkamer en 1 badkamer. De woning heeft een drempelloze binneningang voor extra comfort. Privé tot jullie beschikking: volledig uitgeruste keuken met terras, tv, airconditioning en wifi.
Verhuur vanaf 5 nachten.
De vakantiewoningen liggen in een rustige, goed onderhouden woonwijk te midden van een liefdevol aangelegde buitenruimte met zuidelijke flair. Een kleine verborgen oase van ontspanning! Alle vakantiewoningen zijn stijlvol, modern en comfortabel ingericht.
Fietsen met 6 versnellingen en lage instap kunnen tegen betaling gehuurd worden. Winkelmogelijkheden zijn in de buurt. Het centrum is te voet in 15 minuten te bereiken. De bus-/treinhalte ligt op ongeveer 5 minuten afstand. Met de Konus-kaart kunnen bussen en regionale treinen gratis worden gebruikt.
dit appartement ligt in Bad Krozingen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Romeinse Bron en Romeinse Steenkelder. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Echte Helden Arena en Botanischer Garten Freiburg een bezoekje brengen. Rijn Toeristische Spoorweg en Steinwasen Park zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Bad Krozingen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Ferienwohnung 2' with 2 Terraces, Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung 2' with 2 Terraces, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung 2' with 2 Terraces, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Ferienwohnung 2' with 2 Terraces, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement in Bad Krozingen ligt op 3 km afstand van Vita Classica Therme, Romeinse Steenkelder en Romeinse Bron. Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark ligt op 4,9 km. Station Bad Krozingen Ost ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Bad Krozingen is het 15 minuten wandelen.