Hotel Residenz Am Rosengarten ligt in Bad Kissingen. Bezoek culturele hoogtepunten Regentenbau en Bismarck-Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Neues Rathaus en Wandelhalle van Bad Kissinger. Barfuß-Labyrinth en Klanggarten zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Bad Kissingen
Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 108 min. rijden
Restaurants
Hà Nôi
2 min. wandelen
Café Kaiser
5 min. wandelen
Kiss Vino
3 min. wandelen
Da Vito
3 min. wandelen
Quang Nguyen Song
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Residenz Am Rosengarten
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast parkeerplaatsen over een spa en een tuin. Gratis ontbijtbuffet en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes worden ook voorzien. Je vindt er ook een kapsalon, een kluis bij de receptie en een automaat. Elk aparthotel biedt een eetruimte en een zitruimte, naast gratis wifi en een balkon. Een koelkast, een microgolfoven en een kookplaat zijn enkele van de overige voorzieningen.
Hotel Residenz Am Rosengarten heeft 40 kamers met een kluis en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een eetruimte met bureaus. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een koelkast met diepvriezer en een microgolfoven zijn ook beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
Broodrooster
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 39 per dag
Slaapkamer
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Buiten
Balkon
Terras
Tuin
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Toeslag: EUR 17 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Trapleuningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Kapsalon
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Paardrijden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
40 units
Fietsenverhuur
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 17 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 39 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 39 per verblijf.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 5 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 17 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor microgolfoven in de kamer: EUR 2 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 39 per verblijf
Toeslag voor extra bed: EUR 39 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Residenz Am Rosengarten Bad Kissingen
Residenz Am Rosengarten Bad Kissingen
Residenz Am Rosengarten
Residenz Am Rosengarten
Hotel Residenz Am Rosengarten Aparthotel
Hotel Residenz Am Rosengarten Bad Kissingen
Hotel Residenz Am Rosengarten Aparthotel Bad Kissingen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Residenz Am Rosengarten?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 17 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Residenz Am Rosengarten inchecken?
Inchecken kan vanaf: 08.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Residenz Am Rosengarten uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Residenz Am Rosengarten?
Dit aparthotel in Bad Kissingen ligt vlak bij Natuurpark Beierse Rhön, Fränkische Saale en Rosengarten. Ook Neues Rathaus en Regentenbau liggen op 5 minuten wandelen. Station Bad Kissingen ligt op 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Residenz Am Rosengarten
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 20 van 30 beoordelingen
10 - Uitstekend
20
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 30 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 30 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 30 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 30 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Bruce
Reisde met familie
14 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was spotless and breakfast food was great.
Bruce
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Joachim
Zakenreiziger
27 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Einfach Toll
Top
Alles bestens
Sehr nettes Personal
Tolles Frühstück
Super gelegen
Dankeschön
Joachim
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Tobias
Reisde met partner
15 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr empfehlenswert
Tobias
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
FATOS
Zakenreiziger
28 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
FATOS
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Rudolph
15 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
I was given a Twin Bed and wasn’t too satisfied.
Rudolph
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Marina
Reisde met familie
12 okt 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr großes geräumiges Appartement mit zwei Schlafzimmern.
Marina
2 nachten verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Aldona
14 mrt 2022
Aldona
2 nachten verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
Hans
9 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wir waren sehr zufrieden.
Schönes Hotel, alles gut organisiert. Tolle Lage am Rosenpark.
Hans
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
20 jul 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
22 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
25 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
24 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel sehr Zentral gelegen und sehr freundlicher Empfang im Hotel.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Vincent
16 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relaxant
Chambre appartement face au parc . Centre ville. Petit déjeuner simple mais bien suffisant.
Vincent
1 nacht verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Silvia
4 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super Hotel
Ein wunderbares Hotel,ruhiges Zimmer und toller Service. Stadtmitte, Kurgarten alles überhalb 5 min zu Fuß zu erreichen.
Silvia
3 nachten verbleven in januari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
25 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben uns sehr wohlgefühlt. Das Appartement war gemütlich und sauber. Das Frühstück war umfangreich.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in januari 2019
6/10 – Redelijk
Thomas
28 nov 2018
Für Feriengäste mit Sicherheit ein wunderbares Haus das mit großzügigen Zimmern und einen familiären Ambiente punkten kann.
Für Geschäftsreisende eher nicht so zu empfehlen. Das fängt mit der Rezeption an , die um 18.00 Uhr schon nicht mehr besetzt ist, und man sich den Schlüssel aus einem Automaten holt. Dann tappt man durchs Menschenleere Gsus und sucht sein Zimmer.
Restaurant und Bar? Natürlich nicht vorhanden. Für Mendchen die dort Urlaub machen, bestimmt eine Empfehlung. Für Geschäftsreisende nicht unbedingt zu empfehlen.
Thomas
1 nacht verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Gary, Canberra, Australia
Zakenreiziger
25 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Most impressive staff who were always ready to assist and make our stay perfect.
Gary
3 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
ChristerHöij, Uddevalla
Reisde met familie
18 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Allt var utomordentligt bra!
Ett fantastiskt ställe och mycket god service
ChristerHöij
1 nacht verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Hurzlmeier
27 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
gutes Hotel
Sehr schönes, sauberes, Hotel mit gutem Frühstück
Hurzlmeier
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Andrew
9 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect location & personal touch
Perfect location. Room was more like an apartment with living room, bedroom, kitchen & bathroom. Personal touch throughout from e-mail pre-arrival, flexibility on parking (€7 per day in safe, underground car park very reasonable), to check-out. Great buffet breakfast. Highly recommended.
Andrew
2 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Heidrun
25 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Traumhafter Aufenthalt!
Unser Aufenthalt war wunderbar. Sehr schönes Apartment, Balkon zum Rosengarten und Blick auf die Saale.
Heidrun
1 nacht verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
19 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nettes Ambiente in schöner und ruhiger Lage
insgesamt sehr gut, in der Küche und Bad hat es aber immer nach Gulli gerochen. Durchlüften hat nur kurzzeitig geholfen. Hotel würden wir wieder nehmen, war insgesamt gut. Hunde erlaubt ist sehr positiv
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Looking for n occasion to come back
Highly recommended as a place to relax in. Lovely comfortable rooms. Very clean. Very god service always with a smile and attention. Breakfast is good and generous. The town is lovely and so are the neighboring towns and the scenery.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
Holger
1 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gute Lage mit Charme
Im Rahmen einer Geschäftsreise habe ich im Residenz Hotel in Bad Kissingen übernachtet. Gefühlt eher ein Kurhotel, aber man fühlt sich auch als beruflich Reisender sehr gut aufgehoben. Sicher etwas in die Jahre gekommen, aber mit viel Charme. Der Empfang war extrem freundlich und zuvor kommend. Am Haus und in einer Tiefgarage sind ausreichend Parkplätze vorhanden. Ich hatte ein Appartment mit Küche, etwas schmal geschnitten, aber ausreichend gross. Alles sehr sauber, intakt und auch mit Stil. Es gibt einen Balkon mit wunderbarem Blick in Gärten und ins Grüne. Gefallen haben mir die vielen Fenster, komplett mit elektrischen Rolläden ausgestattet, die wohltuende Ruhe und die zweckmässige Ausstattung. Gut wären vielleicht bei der vorhandenen Küche kleine Portionen an Kaffee, Tee und Zucker, sowie Becher. Die Lage ist für Exkursionen zu Fuss ideal, egal ob man an der Saale spazieren gehen will, oder die Innenstadt erkunden will. Das Frühstück ist völlig ok. Ich komme gerne wieder.