deze plattelandsaccommodatie ligt in Bad Aussee. Geniet van de prachtige natuur bij Hallstätter See en Koppentalweg. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Salzwelten Hallstatt en Museum Hallstatt. Bekijk onze reisgids voor Bad Aussee
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property Bad Aussee
Vrbo Property Agritourism property
Vrbo Property Agritourism property Bad Aussee
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Franzl Alpine Appartments Ausseerland?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Franzl Alpine Appartments Ausseerland inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Franzl Alpine Appartments Ausseerland uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Franzl Alpine Appartments Ausseerland?
Deze plattelandsaccommodatie in Bad Aussee ligt en op 5 km afstand van Kammerhofmuseum, Panoramastraat en Koppentalweg. Ook Grundlsee en Tressenstein liggen op 10 km afstand. Station Bad Aussee ligt op 11 minuten wandelen.