Geheel appartement

Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season

Fotogalerie voor Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season

Een slaapkamer met een houten hoofdbord, wit beddengoed, een bont plaid en uitzicht op een balkon met een stoel en een tafel.
Een kamer met een lederen fauteuil, een rond tapijt, houten vloer, een zwarte vloerlamp en drie ingelijste foto's aan de muur.
Een met sneeuw bedekte berghelling met een rij rode en witte strandstoelen en een paar ski's die tegen een gebouw leunen.
Een gezellige woonkamer met een grijze fauteuil, een rond tapijt, een houten eettafel en stoelen.
Uitzicht op een berg met een restaurant genaamd 'SONNALM' en terras.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 556
inclusief belastingen en toeslagen
26 aug - 27 aug

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season heeft alles wat je nodig hebt.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
  • Badkamers met zeep

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Woonkamer

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 2 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Bach. Bezoek culturele hoogtepunten Heimatmuseum Holzgau en Heini-Klopfer skihelling. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Museum St. Anton en Alte Kirche St. Nikolaus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij ORLEN Arena Oberstdorf Allgäu of Erdinger Arena. Bekijk onze reisgids voor Bach
Meer appartementen in Bach
Kaart
A-6653 Bach | Lechtal, Tirol

In de buurt

  • Benglerwald
    1 min. wandelen - 0.0 km

Restaurants

  • Holzgauer Hof
    29 min. rijden
  • Dorfalm
    29 min. rijden
  • Styrolerhof
    31 min. rijden
  • Gasthof Dorfstube
    29 min. rijden
  • Lechtaler Hexenkessel
    37 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 556, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season?

Dit appartement in Bach bevindt zich op enkele stappen van Benglerwald en op 5 km van Jöchelspitz-kabelbaan en Lech. Holzgau Hangbrug ligt op 4,7 km.

Beoordelingen over Comfortable apartment for 2-3 people 1800m time-out for every season