Baai van Mont Saint-Michel





Bezoek Baai van Mont Saint-Michel
Plan een reis om Baai van Mont Saint-Michel te zien
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

SoBlue Hotel
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 478, de prijs is nu € 288 per persoon
€ 288
per persoon
23 okt - 29 okt
8 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Luxemburg (LUX) naar Nice (NCE)
8,2/10 Zeer goed! (660 beoordelingen)
Hotel was een goed hotel voor de dagen dat we er verbleven. Parkeer terrein was goed voor de deur op eigen terrein. Ontbijt was goed en lekker. Loopafstand een heel leuk restaurant Bistro & Co om te eten en 15 min rijden is het oude Antibest winkelcentrum waar het ook heel leuk en gezellig is.
Kamers waren op zich wel netjes alleen de douche was niet schoon. Langs de kitranden en tussen de voegen van de muur tegels onderaan was er zwarte schimmel. Ik douche dan zelf niet echt prettig. Ik had gelukkig eigen schoonmaak middelen bij me waardoor ik het een beetje schoon kon maken. Helaas kreeg ik de schimmel niet weg. Dus gingen we op onze teenslippers douche, omdat het voelde niet hygiënisch om met blote voeten te douche. Buiten de douche lag ook veel kalkaanslag op de vloer, dat kwam waarschijnlijk omdat de douche cabine lekt als er water langs glas glijd.
Loopafstand heb je wel een strand. Dit is wel een strand zonder zand maar met stenen ook in het water lagen stenen dat deed ons te pijn aan onze voeten. Wij wilde echt zand dus waren we ergens anders gegaan voor onze stranddag.
Er rijden ook een treinen langs het hotel en er is een restaurant naast de hotel die in de avond hele harde muziek draait. De trein hoor je bijna niet en wij zaten best ver van het restaurant namelijk in het dolfijnen gebouw dus waar wij zaten hadden we geen erge last van muziek van het restaurant
Verder hebben we wel genoten van ons verblijf bij Marineland hotel.
Beoordeeld op 10 aug 2024


Boutique-Hôtel Villa Fabulite
Cap-d'Antibes
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.683, de prijs is nu € 1.280 per persoon
€ 1.280
per persoon
23 okt - 29 okt
8 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Luxemburg (LUX) naar Nice (NCE)
9,8/10 Uitzonderlijk! (73 beoordelingen)
My family and I had the absolute best way to end our euro summer trip. We were greeted by Sofie, the general manager of the establishment. From the very first moment, we talked on the phone she always already going above and beyond to make sure our Stay was one that we would not forget the rooms were kept meticulous, and every one of their staff was very friendly. They had E bikes for rent bicycles they knew their way around town and were helpful in making reservations. I would without hesitation recommend this hotel and look forward to coming back to Antibes just to repeat this experience. 10/10
Beoordeeld op 18 sep 2026
Beste hotelaanbiedingen in Baai van Mont Saint-Michel
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Baai van Mont Saint-Michel

Hôtel Gabriel
BP 8 Route du Mont Saint Michel Le Mont-Saint-Michel Manche

Auberge Saint-Pierre
Grande Rue Le Mont-Saint-Michel Manche

La Mère Poulard
3 BD de L' Avancée Le Mont-Saint-Michel Manche

*** house in Mont Saint Michel bay for 2 to 5 people
Saint-Broladre Bretagne

In the Bay of Mont Saint-Michel, for 2 to 6 people
Roz-Sur-Couesnon Bretagne

Le Relais Saint Michel
Le Caserne, BP 18 Le Mont-Saint-Michel Manche

Detached family home in the bay of mont saint michel in Cherrueix
Cherrueix Bretagne

Mercure Mont Saint Michel
Route Du Mont Saint Michel BP 8 Le Mont-Saint-Michel Manche

The Originals Boutique, Hôtel Les Quatre Salines
3 Rue Des Quatre Salines Roz-sur-Couesnon Ille-et-Vilaine
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.