El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30
Het appartement in Isla Canela heeft 2 slaapkamer(s) en is geschikt voor families en groepen tot 5 personen. Deze comfortabel ingerichte woning is volledig uitgerust, De accommodatie heeft een oppervlakte van 100 m², en Uitzicht op de tuin en de golfbaan De woning ligt vlakbij de golfbaan. Uw acommodatie ligt in een kindvriendelijke buurt en in een woonwijk. De woning bevindt zich op 3 km van het zandstrand, 3 km van de supermarkt, 0 m van de golfbaan.Tevens heeft u de beschikking over Tuinmeubilair, Omheind perceel, 30 m² terras, Strijkijzer, Internet (wifi), Haardroger, Zone voor kinderen, Tennisbaan, Padelbaan, Airconditioning (warm / koud), Airconditioning in de woonkamer, Gemeenschappelijk Kind Zwembad, Buitenparkeerplaats in Het zelfde gebouw, Televisie.De aparte keuken, met keramisch fornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, wasmachine, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat en broodrooster.
dit appartement ligt in Ayamonte. Bezoek Parque Zoo Municipal Prudencio Navarro en Centro Cultural António Aleixo, plaatselijke attracties, of ga naar Centro Comercial La Plaza en Centro Comercial y de Ocio Islantilla als je wat wilt shoppen. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Ayamonte
Beschikt El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30 van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 231, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30?
Dit appartement in Ayamonte ligt en op 5 km afstand van Isla Canela Golf Course, Playa de Los Haraganes en Playa Alta. Ook Parque Zoo Municipal Prudencio Navarro en Toeristenbureau van Ayamonte liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over El Rincon del Golf II PLUS - Isla Canela Golf GRHII27P30
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 6 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
Marco Antonio
23 okt 2024
Repetimos varios años nuestras vacaciones. Se apuntan también los hijos.
La tranquilidad que buscamos y necesitamos, el clima, la comida y la atencion.
En la urbanización donde nos alojamos no pedimos más.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Oscar
23 okt 2024
Muy buena relación calidad precio
Es un lugar muy tranquilo.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Maria De La M
22 jul 2023
Excelente relación calidad-precio
Todo perfecto, ubicación, alojamiento, instalaciones, todo genial
Nada importante, pero la cortina de la ducha podría ser un poco más grande y tener una tele en la habitación.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Joaquim Manue
19 jun 2022
Atendendo ao preço, falta limpeza diária!
Espaço/Ambiente
Limpeza diária!
Van een partnersite
8/10 – Goed
7 sep 2019
Fenomeno
La tranquilidad
Acercar la playa jaja
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Patricia F.
20 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie