B&B with double, triple rooms and vacation home 50 meters from the sea
Bed & breakfast in Avola
Fotogalerie voor B&B with double, triple rooms and vacation home 50 meters from the sea





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 1.093
inclusief belastingen en toeslagen
20 jan - 21 jan
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
deze bed & breakfast ligt in Avola. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Garibaldi en Museo Civico. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Tonnara di Avola en Porta Reale.
avola, siracusa
In de buurt
- Spiaggia Pantanello - 1 min. wandelen - 0.1 km
- Spiaggia Lungomare Tremoli - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Avola Chalet - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Tonnara di Avola - 13 min. wandelen - 1.0 km
- InfoPoint Avola en Val di Noto - 15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Taverna del Pescatore - 15 min. wandelen
- Calaluna - 14 min. wandelen
- Caffé Novecento - 8 min. wandelen
- Waikiki Bar - 3 min. wandelen
- Bar Girlando - 15 min. wandelen
Over deze accommodatie
B&B with double, triple rooms and vacation home 50 meters from the sea
Gelijkaardige accommodaties

Aquamarine apartment
Aquamarine apartment
- Bubbelbad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.








