8/10 – Goed
Jennifer























In dit aparthotel in Austin is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Elke flatscreentelevisie van 55 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.










Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Vandaag, 29 okt. 2025, kost een verblijf bij Kasa 2nd Street Austin van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2025 min. € 244,53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Parkeren kost USD 20 per nacht.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit luxe aparthotel ligt in Binnenstad van Austin, vlak bij Stadhuis van Austin en Moody Theater. Ook Kindermuseum van Austin en Long Center for the Performing Arts liggen op 15 minuten wandelen. Downtown Station ligt op 12 minuten wandelen en naar Plaza Saltillo Station is het 26 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



