Gehele woning

Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas

Fotogalerie voor Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas

Een stenen huis met een zwembad, terras en overdekte patio.
Een stenen huis met pannendak, omgeven door weelderige begroeiing en een glooiend landschap.
Een gebouw van steen met een overdekte patio, buitenmeubilair en een klein zwembad.
Een woonkamer met een bank, een salontafel, een televisie en een open haard. Er is een raam met gordijnen en uitzicht op de omgeving.
Een eetgedeelte met een houten tafel gedekt voor een maaltijd, omringd door stoelen. Achtergrond met boekenkasten en een televisie.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas

  • PRIVÉ-RUIMTE (alleen te huur) - Gelegen in het groen van een afgelegen vallei, omgeven door weelderige bossen en glooiende heuvels, is Ca Seppe een prachtige stenen woning met privézwembad. De woning combineert de rustieke charme van de traditionele Marche-architectuur met modern comfort, speciaal ontworpen voor ontspanning. Gelegen nabij het prachtige Urbino, een kunststad die tot UNESCO-werelderfgoed is uitgeroepen, is de villa een ideaal toevluchtsoord voor families en vriendengroepen op zoek naar rust, cultuur en schoonheid. Met de grote gemeubileerde veranda, de grote omheinde tuin en het elegante zwembad, omgeven door heggen en bomen, biedt de woning goed onderhouden en privéruimtes, perfect ook voor wie met huisdieren reist. Het gastvrije interieur, met zichtbare houten balken, stenen open haarden en

    handgemaakte meubels, roept de warme sfeer op van landhuizen en biedt gasten een authentiek verblijf in het hart van de Marche.

    De villa is verdeeld over twee verdiepingen en biedt ruime en functionele ruimtes, ingericht met rustieke smaak en voorzien van alle comfort. De grote buitenruimte en de onafhankelijkheid van de familiesuite maken dit huis bijzonder veelzijdig voor verblijven gewijd aan privacy en ontspanning.

    De villa is bereikbaar via een onverharde, witte weg. Deze weg is niet geschikt voor lage auto's of sportwagens.



    INTERIEUR

    Het huis bestaat uit twee verdiepingen, verbonden door een interne trap.

    BEGANE GROND: volledig uitgeruste keuken, woonkamer met open haard, tv-lounge met tweede open haard, wasruimte, badkamer.

    EERSTE VERDIEPING: slaapkamer met tweepersoonsbed, slaapkamer met twee stapelbedden, badkamer met bad, slaapkamer met tweepersoonsbed en eigen badkamer (douche).

    FAMILIESUITE (met eigen ingang via buitentrap, intern verbonden met de rest van de eerste verdieping): slaapkamer met tweepersoonsbed met eigen badkamer (douche) en wasmachine, keuken met open haard, tweepersoonsslaapbank.

    PARK

    De goed onderhouden tuin, begrensd door een groen gaashek van 1,20 tot 1,40 m hoog, strekt zich uit over circa 1500 m² en biedt een weelderige natuurlijke omgeving met hoge bomen en schaduwrijke plekken, ideaal om te ontspannen. De grote groene ruimtes zijn perfect voor gezinnen met kinderen en dieren.

    ZWEMBAD

    Het privézwembad, met beige PVC-bekleding en zuurstoffiltersysteem, is 10 x 5 m groot en heeft een constante diepte van 1,40 m. Het is toegankelijk via comfortabele Romeinse treden en beschikt over binnen- en buitenverlichting, ideaal voor aangename baden, zelfs 's avonds. Het stenen solarium, ingericht met ligstoelen, past harmonieus in de natuurlijke context van de tuin en biedt een perfecte ruimte om buiten te ontspannen.



    OMGEVING

    De ligging van Ca Seppe, in het hart van het achterland van de Marche, biedt een perfecte balans tussen natuur, cultuur en traditie. Op een paar minuten rijden ligt Urbino, een prachtige renaissancestad die tot het UNESCO-werelderfgoed behoort en beroemd is om het Palazzo Ducale en het Huis van Rafaël. In de omgeving kunt u historische dorpen verkennen zoals Sassocorvaro, met zijn imposante Rocca Ubaldinesca, Mercatello sul Metauro, Sant'Angelo in Vado en Urbania, elk met zijn eigen artistieke en culturele erfgoed.

    Voor natuur- en wandelliefhebbers biedt het nabijgelegen natuurreservaat Furlo, met zijn spectaculaire kloven uitgehouwen in de Monte Paganuccio, adembenemende landschappen en panoramische wandelroutes. Op ongeveer twee uur rijden liggen ook de beroemde grotten van Frasassi, een authentiek ondergronds spektakel dat tot de grootste en meest fascinerende van Europa behoort. Het gebied staat ook bekend om zijn gastronomische hoogstandjes en de vele traditionele festivals die de dorpen in de zomer opvrolijken, met typische producten, lokale wijnen en gerechten uit de Marche-keuken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Sassocorvaro. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Storico della Linea Gotica en Casa di Raffaello. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Fort van Sassocorvaro en Fort Albornoz. Bekijk onze reisgids voor Sassocorvaro
Meer villa's in Sassocorvaro
Kaart
Sassocorvaro

In de buurt

  • Een muur van bakstenen en een kale boom in een grasveld.
    Urbino Duomo
    40 min. rijden - 22.7 km
  • Fort van Sassocorvaro
    16 min. rijden - 8.1 km
  • Meer van Mercatale - Sassocorvaro
    17 min. rijden - 9.5 km
  • Museum van de Boerenbeschaving
    18 min. rijden - 9.5 km
  • Universiteit van Urbino
    41 min. rijden - 22.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Cattolica-San Giovanni-Gabicce - 49 min. rijden
  • Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 81 min. rijden

Restaurants

  • Mystic Pizza
    19 min. rijden
  • Caffè Del Tribunale
    22 min. rijden
  • La Fortezza
    21 min. rijden
  • Baita 7 Nani
    21 min. rijden
  • Ristorante 2000
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas?

Deze villa in Sassocorvaro ligt op 15 km afstand van Fort van Sassocorvaro, Museum van de Boerenbeschaving en Meer van Mercatale - Sassocorvaro. Ook Museo Storico della Linea Gotica en Orto Botanico dell'Università di Urbino liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ca Seppe 10&2 by Marche Holiday Villas

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Erholsame Tage in toller Villa mit Alleinlage

Großer und warmer Pool (solarbeheizt), weiter Blick, große und gepflegte Außenanlagen, viele Sitz- und Liegemöglichkeiten im Freien, tolle Ausstattung im Haus, 2 große Küchen, gefüllte Hausbar, Weinkühlschrank, Siebträgermaschine, Kaffeefiltermaschine, Toaster, Mixer usw. Fritteuse, großer Gasherd mit 2 Backöfen, komplette Küchenausstattung und Kochutensilien, Außengrill und Pizzastein, Rückzugsmöglichkeiten im und um das Haus. Alles in hochwertigen und sehr geschmackvollem und aufeinander abgestimmten Vintage-Style ausgestattet und eingerichtet. Moskitonetze sind an den Doppelbetten oder Fliegengitter an den Fenstern vorhanden und sehr hilfreich. Wirklich ruhige Lage mit schönem Blick für Menschen die Ruhe suchen, Privatsphäre ist absolut gegeben. Parkplatz unter den Bäumen auf dem eingezäunten Grundstück. Haus-Tablet mit wichtigen Informationen und Sonos-Musikanlage in allen Räumen und portabel für Outdoor. Spiele, Kicker, Luftmatratzen und ausreichend (italienische) Lektüre und DVD-Sammlung vorhanden, wie auch 3 TV-Geräte, die wir aber nicht nutzen mussten :-) Die Agentur war immer ansprechbar und hat via WhatsApp weiterhelfen können. Check-in und check-out liefen problemlos. Tipp: Das Restaurant LaCotta in Mercatale ist absolut empfehlenswert, tolles Essen, leckere selbstgebraute Biere und ein umwerfender Blick vom Berg auf die Landschaft. Nicht viel - ein Ganzkörperspiegel war zu wenig für die Anzahl der Schlafplätze. Beschreibung für den Gasherd und die Fritteuse fehlte uns. Dimmbare Außenbeleuchtung auf der Terrasse wäre schön und ggf. eine Klinke / Knauf an der Terrassentür Küche um nicht ständig gegen die Scheibe zu drücken.