Bastidon at the foot of Ventoux with shared swimming pools and Wi-Fi
Het appartement Les Demeures Du Ventoux van 57 m² ligt in Aubignan en bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers en is geschikt voor 6 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere WiFi, een televisie, een ventilator en een wasmachine. Daarnaast zijn er ook een tafeltennistafel en een gedeelde fitnessruimte aanwezig voor uw plezier.
Deze woning heeft een eigen buitenruimte met een overdekt terras en barbecue. Gasten hebben ook toegang tot een gedeelde buitenruimte met een groot verwarmd zwembad, een kinderbad en een jeu de boulesbaan.
Dit kleine stadje, gelegen in het hart van de Rhônevallei, biedt een rustige en pittoreske omgeving, typisch voor de Provence.
Aubignan wordt omgeven door prachtige landschappen, met zijn uitgestrekte wijngaarden, geurige lavendelvelden en groene heuvels. De stad zelf wordt gekenmerkt door zijn smalle straatjes en stenen huizen met kleurrijke luiken, getuigen van zijn rijke historische erfgoed.
Aubignan profiteert ook van een bevoorrechte geografische ligging, dicht bij beroemde toeristische trekpleisters zoals de Mont Ventoux, de Veters van Montmirail en de steden Orange en Avignon. Outdoorliefhebbers zullen de vele wandel-, fiets- en buitenactiviteiten die in de omgeving worden aangeboden, waarderen
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.
Huisdieren, rokers en evenementenvieringen zijn niet toegestaan.
- Huisdieren toegestaan betaling 15,00 € per huisdier per nacht
deze villa ligt in Aubignan. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc naturel régional du Luberon en Mont-Ventoux Regional Natural Park. Daarnaast kun je ook Musée Juif Comtadin en Hôtel Dieu bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Parc d’Attraction Jarditrain en WAVE ISLAND zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Aubignan
Beschikt Bastidon at the foot of Ventoux with shared swimming pools and Wi-Fi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Bastidon at the foot of Ventoux with shared swimming pools and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Bastidon at the foot of Ventoux with shared swimming pools and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bastidon at the foot of Ventoux with shared swimming pools and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Bastidon at the foot of Ventoux with shared swimming pools and Wi-Fi?
Deze villa in Aubignan ligt en op 5 km afstand van Domaine de Marotte, Carpentras Synagogue en Musée Juif Comtadin. Ook Hôtel Dieu en Romeinse Boog liggen op 5 km afstand.