Geheel appartement

Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax

Fotogalerie voor Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax

Uitzicht vanaf balkon
2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Details aan de buitenkant
Lcd-televisie
Exterieur

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 590 m²

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax

Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. Een lcd-televisie, een televisie en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie.

Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Kallithea is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Kookgerei, borden en bestek

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Lcd-tv van 30 inch

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of EUR 48 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Spacious apartment in Kallithea for 5pax
Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax Apartment
Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax Kallithea
Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax Apartment Kallithea

Over deze buurt

dit appartement ligt in Kallithea. Acropolis en Parthenon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Port of Piraeus en Jachthaven van Alimos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Panathenaic-stadion of Olympisch Sportpaviljoen van Faliro. Bekijk onze reisgids voor Kallithea
Meer appartementen in Athene
Kaart
10 Plithonos Gemistou, Kallithea, 176 71

In de buurt

  • Nieuw Akropolismuseum inclusief een stad en ook een grote groep mensen
    Akropolismuseum
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Tempel van de Olympische Zeus inclusief historische architectuur en vervallen gebouwen
    Tempel van de Olympische Zeus
    2 min. rijden - 1.9 km
  • Akropolis toont landschappen, historisch erfgoed en bergen
    Acropolis
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Parthenon
    Parthenon
    6 min. rijden - 1.9 km
  • Cultureel Centrum Onassis
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Moschato Tavros Rouf - 5 min. rijden
  • Station Kasomouli - 11 min. wandelen
  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Panorama Rooftop Pool
    6 min. wandelen
  • Johnie Hot Dog
    5 min. wandelen
  • Naif
    7 min. wandelen
  • Μασίνα
    6 min. wandelen
  • The Grand
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax?

Dit appartement in Kallithea ligt op 2 km afstand van Filopappos-heuvel en Akropolismuseum. Ook Acropolis en Parthenon liggen op 3 km afstand. Station Kasomouli ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Baknana is het 15 minuten wandelen.

Beoordelingen over Apartment at Kallithea 2 beds for up to 5pax