
Je vakantie naar Assa-Zag Province
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in Assa-Zag Province

LES ETOILES DU KSAR
Rue Las Palmas Mirleft Guelmim-Oued Noun
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 68 per nacht van 19 mrt tot 20 mrt
€ 68
19 mrt - 20 mrt
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (6 beoordelingen)
Les Etoiles du ksar ligt op een mooie locatie, dicht bij zee, op wandelafstand van een strand en niet te ver van het dorpje Mirleft. Kamer was netjes en het ontbijt was goed. Ook de eigenaar was altijd bereid om ons te helpen en te adviseren.
Beoordeeld op 4 feb 2026

Villa Sable De Mirleft
Rue Imi Ntarga, 85352 Mirleft, Morocco Mirleft
De prijs is € 101 per nacht van 19 mrt tot 20 mrt
€ 101
19 mrt - 20 mrt
inclusief belastingen en toeslagen

Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
